Hoşgeldiniz  

KEMER’DE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Semih Köken | 28 Ağustos 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

KEMER’DE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı hizmete giriyor

 

Kemer Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Çamyuva Sahil Projesi’ne, 30 Ağustos Zafer Parkı ismi verildi. 30 Ağustos Zafer Parkı’nın açılışı 30 Ağustos Çarşamba akşamı muhteşem bir törenle gerçekleştirilecek. Başkan Gül açılışa tüm Kemerlileri davet etti.

Kemer Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Çamyuva Sahil Projesi’ne, Büyük Önder Atatürk ve onun idaresindeki kahraman Türk askerlerinin anısına 30 Ağustos Zafer Parkı adı verildi.

SAAT 20.00’DE FENER ALAYI
30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kemer’de çifte kutlama yapılacak. Kemer Belediyesi tarafından düzenlenecek törende; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlanırken Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı’nın açılışı da gerçekleştirilecek. 30 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 20.00’de yapılacak olan Fener Alayı Kemer Belediyesi önünden başlayıp Cumhuriyet Meydanı’na kadar devam edecek.

PARK AÇILIŞ SAAT 21,00’DE
Fener Alayı sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda toplanacak olan Kemerliler ücretsiz servislerle 30 Ağustos Zafer Parkı açılışının yapılacağı Çamyuva sahiline götürülecek. Burada konuklar için ücretsiz açık büfe ikramlar yapılacak. Saat 21,00’de protokol konuşmaları ile başlayacak ve havai fişek gösterisi ile renklenecek olan törende; Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve beraberindeki protokol üyeleri 30 Ağustos Zafer Parkı’nın açılış kurdelesini kesecek.

SONER SARIKABADAYI KONSERİ
Açılış töreninin ardından usta Sanatçı Soner Sarıkabadayı tarafından bir konser verilecek. Konserde ünlü sanatçı, eski ve yeni şarkılarını seslendirerek Kemerlilere unutamayacakları bir akşam yaşatacak. Konser de diğer etkinlikler gibi halka açık ve ücretsiz olacak.

GÜL 181 ÇOCUĞA KİRVE OLACAK
Kemer Belediyesi’nin düzenlediği bu etkinlikte; 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı’nın açılış coşkusu ile birlikte sünnet şöleni coşkusu da yaşanacak. Kemer Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni aynı akşam gerçekleştirilecek. Şölene katılan 181 çocuğun kirvesi Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül olacak.

KEMERİMİZE HAYIRLI OLSUN
Açılışa ve kutlamalara tüm Kemerlileri davet eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Çamyuva’daki gurur projemize Büyük Önder Atatürk’ün ve onun idaresindeki kahraman ordumuzun bize armağanı olan Zafer Bayramı’nın ismini verdik. Açılışımızda hem Zafer Bayramı’nı kutlamamanın ve hem de Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı’nı açmanın gururunu yaşayacağız. Parkın yapımında emeği geçen herkese ve açılışımıza katılarak mutluluğumuzu paylaşacak olan tüm hemşerilerime şimdiden teşekkür ediyorum. Parkımızın Kemerimize hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca Sünnet şölenimizde yer alacak çocuklarımıza ve ailelerine de şölenimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle