Hoşgeldiniz  

AEDAŞ’tan Antalya’nın batısına 30,2 milyon liralık yatırım

Semih Köken | 27 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

AEDAŞ’tan Antalya’nın batısına 30,2 milyon liralık yatırım

ANTALYA’nın batısı için bu yıl 30,2 milyon liralık yatırım bütçesi ayıran AEDAŞ, bu kapsamda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2017 yılında bölgede toplam 70 yeni proje için çalışma başlatılırken, 41 bin 386 armatürün taraması, 3 bin 260 armatürün de bakımı yapıldı.

Abonelerine çok daha iyi hizmet verebilmek için Antalya’da ‘Metropol’, ‘Doğu’ ve ‘Batı’ olmak üzere 3 bölge müdürlüğü oluşturan AEDAŞ, her bölgenin ihtiyaçlarına özel yatırım, bakım ve onarım projelerini devreye alıyor. Bu kapsamda AEDAŞ, Kemer, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Kalkan, Korkuteli ve Elmalı’yı içinde bulunduran Antalya Batı Bölge Müdürlüğü’ne 2017 için 30,2 milyon liralık yatırım bütçesi ayırarak çalışmalarına başladı.

Antalya Batı Bölge Müdürü Ömer Tokman, görev alanı içinde bu yıl 70 önemli projeyi tamamlayacaklarına işaret ederek, “Antalya’nın batısı için gerçekleştireceğimiz 70 projenin 44’ünde son aşamaya geldik. Diğer projeleri de yıl sonuna kadar tamamlayarak batı bölgemiz için önemli yatırımlar gerçekleştirmiş olacağız. Hedefimiz abonelerimizin ihtiyaç ve taleplerine çok daha hızlı yanıt verebilmek, kesintisiz enerji hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak” dedi.

41 BİN ARMATÜRÜN TARAMASI YAPILDI

Kemer’den başlayarak Antalya’nın batı kısmındaki 41 bin 386 aydınlatma direğinin taramasının yapıldığını da anlatan Tokman, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu taramalarda 3 bin 260 sorunlu armatür tespit ederek bakımlarını gerçekleştirdik. Abonelerimizin yanı sıra yerli ve yabancı turistlerimizi de daha aydınlık bir kentte ağırlıyoruz. Enerji dağıtımını yaptığımız her noktaya hızlı, kesintisiz ve en verimli hizmeti kusursuz ulaştırmak temel ilkemiz.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle