Hoşgeldiniz  

Kemer’de Timati konseri

Deniz Porsuk | 24 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Oteller, Turizm, Yaşam A- A+

Kemer’de Timati konseri

ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde sahneye çıkan Rusların ünlü grubu Timati izdihama neden oldu. Konseri izlemeye gelenler grubun fotoğrafını çekebilmek için birbiriyle yarıştı.

 

Kemer merkezdeki Club Aura’da asıl adı ‘Timur İldarovich Yunusov’ olan R&B ve hiphop şarkıcısı Timati için saat 22.30’da kapı önünde kuyruklar oluşmaya başladı. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konser önce DJ performansları ve go-go dansçılarının şovları sunuldu.

 

Saat 02.00’de Timati kendisine ait ‘Black Star Mafia’ grubunda olan ve MC’liğini yapan MC Doni ile birlikte sahneye çıktı. Timati’nin sahneye çıkmasıyla gece kulübündeki Rus, Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan’dan gelen müşteriler fotoğraf çekme yarışına girdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Timati, ünlü şarkılarını seslendirirken içeride bulunan turistler de parçalara eşlik etti.

 

Türk müşterileri de unutmayan Timati, çok sevdiğini söylediği süper star Tarkan’ın “Şımarık” ve yeni albümünün çıkış parçası “Yolla” adlı şarkılarını Rus DJ’ine çaldırarak kendisi de ritimlere eşlik etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle