Hoşgeldiniz  

Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi’nde Sona Gelindi

SEMİH KÖKEN | 10 Ekim 2017 | Antalya Haber A- A+

Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi’nde Sona Gelindi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapımı devam eden Kongre ve Fuar Merkezinde çalışmaların sona geldiğini söyledi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapımı devam eden Kongre ve Fuar Merkezinde çalışmaların sona geldiğini söyledi.

Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapımı başlanan Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi inşaatı devam ediyor. 3 bin 500 kişi kapasitesiyle Antalya‘nın en büyük kongre salonuna sahip olan Kongre ve Fuar Merkezi, yüz ellişer kişilik 3 eğitim ve seminer salonu, 600 kişilik amfi salonu, 400 metrekare açık sergi alanı, fuaye alanı ve 4 ayrı çok amaçlı dükkanı ile de bölgeye değer katıyor.

Kongre ve Fuar Merkezinin 24 Kasım 2017 tarihinde tamamlanacağını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarını da burada düzenleyeceklerini bildirdi. 21 milyon 600 bin liraya ihale edilen projenin büyük ölçüde tamamlandığını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, fuar merkezi içerisinde mescit, kafe ve 111’i kapalı toplam 210 araç kapasiteli otoparkında bulunduğunu söyledi. 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle