Hoşgeldiniz  

Toptancı haline sıkı güvenlik

Semih Köken | 17 Şubat 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Toptancı haline sıkı güvenlik

ANTALYA Toptancı Hali’ndeki güvenlik önlemlerini artıran Büyükşehir Belediyesi, 45 güvenlik görevlisi ve motorize ekiplerle halde asayiş olaylarının önüne geçiyor.

Tarımın başkenti Antalya her yıl yaptığı yaş sebze meyve ihracatıyla ülke ekonomisine önemli oranda katkı sağlıyor. Türkiye’nin büyüğü olan Antalya Toptancı Hali’nde yaşanan yoğun hareketlilik, çeşitli güvenlik problemlerini de beraberinde getiriyor. Büyükşehir Belediyesi, günde yaklaşık 1300 aracın giriş-çıkış yaptığı, 750 işyeri ve binlerce kişiye sağladığı istihdamla büyük bir potansiyele sahip olan Antalya Toptancı Hali’nde güvenlik önlemlerini artırdı.

Büyükşehir Belediyesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, üçü motorize ekip olmak üzere 45 özel güvenlik görevlisiyle halde kuş uçurtmuyor. 24 saat kesintisiz görev yapan güvenlik görevlileri, emniyet birimleriyle koordineli çalışarak çiftçinin ve hal esnafının güvenliğini en üst düzeyde sağlıyor. Sahipsiz olduğu tespit edilen malzeme ve eşyaları da tutanakla emanet altına alan ekipler, her gün hal içerisinde bulunan dükkanlar düzenli bir şekilde kontrol ediyor. Açık bırakılan veya kilitlenmeyen dükkanların sahiplerine de ulaşılarak gerekli uyarıları yapılıyor.

Toptancı Hali’nin en medeni, en çağdaş koşullarda hizmet verebilmesi için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı güvenlik önlemler hal esnafının ve çalışanlarının takdirini topluyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle