Hoşgeldiniz  

Aynı aileden 6 kişinin mezar taşı kırıldı

Deniz Porsuk | 21 Şubat 2021 | Antalya Haber A- A+

Aynı aileden 6 kişinin mezar taşı kırıldı

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA  DİZİSİNİN BİR SAHNESİNİ ÖRNEK ALAN ŞEREFSİZLER DİZİDEKİ GİBİ MEZAR TAŞLARINI KIRDILAR.İŞTE BU YÜZDEN DİZİLER KONTROL EDİLMELİ BAKIN İŞTE BİR ÖRNEK

ANTALYA’nın Serik ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce Atar ailesine ait 6 mezar taşı kırılarak, parçalandı.

 

Serik’e bağlı Kuşlar Mahallesi Kızıllar yolu üzerindeki mezarlıkta Atar ailesi üyelerine ait mezar taşları kırıldı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce mezarlığa yapılan saldırıda aile büyüklerinin bulunduğu 6 mezar taşı parçalandı. Olayla ilgili jandarmaya bilgi veren aile, şikayetçi oldu.

Bir dönem MHP Serik İlçe Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Murat Atar, olayı 18 Şubat Perşembe günü akşamı kendisine yakınlarından gelen telefon ile öğrendiğini söyledi. Bir sonraki gün mahalle muhtarı ile birlikte aile mezarlığına geldiğini belirten Atar, aile büyüklerine ait 6 mezarın taşlarının kırıldığını gördüğünü ifade etti. Atar, “Durumu jandarmaya ihbar ettik. Gerekenin yapılmasını istedik. Jandarma gerekli işlemleri başlattı. Bizim hiç kimse ile bir sıkıntı ya da sorunumuz yoktur. Burası 1966 yılından bu yana kullandığımız dedemin, babamın da mezarlarının olduğu aile mezarlığı. Kimin yaptığını bilmiyoruz” dedi.

Jandarma, olayı yapan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

ANTALYA'NIN SERIK ILCESINDE MEZARLIKTA BULUNAN ATAR AILESINE AIT 6 MEZAR TASI KIRILARAK, PARCALANDI. JANDARMA OLAYLA ILGILI INCELEME BASLATIRKEN, MURAT ATAR, "BURASI 1966 YILINDAN BU YANA KULLANDIGIMIZ DEDEMIN, BABAMIN DA MEZARLARININ OLDUGU AILE MEZARLIGI. KIMIN YAPTIGINI BILMIYORUZ" DEDI.(FOTO:NAMIK KELA KILINC/SERIK-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle