Hoşgeldiniz  

Kaymakam Günlü’den veda ziyareti

Deniz Porsuk | 14 Eylül 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Kaymakam Günlü’den veda ziyareti

 İSTANBUL Bakırköy Kaymakamlığı’na atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Manavgat Kaymakamı olarak 2 yıldır görev yapan ve yayınlanan son Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul’un Bakırköy İlçe Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Nazmi Günlü, veda ziyaretleri kapsamında Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret etti. Başkan Sözen Kaymakam Günlü’yü kapıda karşıladı. Başkanlık ofisinde yapılan görüşmede Kaymakam Günlü, görev yaptığı bölgelerde edindiği dostlukların her zaman baki kaldığını belirterek, Manavgat’a kazandırmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Sözen’e teşekkür etti.

Görev yaptıkları süre boyunca birlikte uyum içinde çalışarak başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Sözen, Manavgat Belediyesi’ne desteklerinden dolayı Nazmi Günlü’ye teşekkür etti. Sözen, “Kentimize bu denli katkı sağlayan ve gittiği her yerde sevgiyle karşılanan bir görev adamının ilçemizde görev yapması bizleri onurlandırmıştır. Yaptığımız çalışmalarda belediyemize ve kentimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür eder yeni görev yerinde başarılar dileriz” dedi.

Başkan Şükrü Sözen ve Kaymakam Nazmi Günlü birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Şükrü Sözen, Günlü’ye Atatürk tablosu, Manavgat görselli anmalık ve Manavgat desenli fincan takımı hediye ederek, her zaman Manavgat’ı hatırlamasını istedi.

FOTOĞRAFLI

DHA-Bölge – Türkiye-Antalya / Manavgat – MANAVGAT

Foto 1 indir

ISTANBUL BAKIRKOY KAYMAKAMLIGI'NA ATANAN MANAVGAT KAYMAKAMI NAZMI GUNLU, MANAVGAT BELEDIYE BASKANI SUKRU SOZEN'I MAKAMINDA ZIYARET ETTI.(FOTO:MANAVGAT-DHA)
indir

Foto 2 indir

ISTANBUL BAKIRKOY KAYMAKAMLIGI'NA ATANAN MANAVGAT KAYMAKAMI NAZMI GUNLU, MANAVGAT BELEDIYE BASKANI SUKRU SOZEN'I MAKAMINDA ZIYARET ETTI.(FOTO:MANAVGAT-DHA)
indir

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle