Hoşgeldiniz  

Eski Yörükler yemekte buluştu

Deniz Porsuk | 12 Ekim 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Eski Yörükler yemekte buluştu

SERİK Eski Yörükler Kültür ve Dayanışma Derneği, derneğe katkıda bulunanlarla yemekte buluştu.

Serik Eski Yörükler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yemeği Bizim Park Restoran’da düzenlendi. Programa Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Muratpaşa Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Ali Kuş, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur, Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Koordinatörü Ramazan Etli, Eski Yörükler Beyi Muhammet Konur, muhtarlar, esnaf, iş adamları katıldı.

Eski Yörükler Derneği Başkanı Ramis Güzel, “Bu yıl Çatmalı Yaylası Şenliğimizi gerçekleştirdik. Şenliğimize destek veren belediye başkanlarımız şenliğimize katılamayan büyüklerimize bugün burada teşekkür etmek için bir aradayız. Bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirdiğimiz Yörük Şölenini yaptık. Amacımız yeni nesle yaylada yaptığımız şenliklerde oraları göstermek birlik ve beraberliğimizi oluşturmak” dedi.

Programın sonunda Dernek Başkanı Ramis Güzel, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal adına meclis üyesi Ali Kuş’a, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık’a ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel adına Ramazan Etli’ye teşekkür plaketi verdi. Karadayı eski Belediye Başkanı Ali Çırpıcı, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur, 1’inci Eski Yörükler Beyi Muhammet Konur, Süleyman Cayrak, Mahmut Topal, Kadir Cayrak ve destek veren işadamlarına, yönetimine ve gençlik kollarına ise poşu takan Ramis Güzel, onlara da plaket verdi.

FOTOĞRAFLI

DHA-Bölge – Türkiye-Antalya / Serik – SERİK

Foto 1 indir

SERIK ESKI YORUKLER KULTUR VE DAYANISMA DERNEGI, DERNEGE KATKIDA BULUNANLARLA YEMEKTE BULUSTU.(FOTO:SERIK-DHA)
indir

Foto 2 indir

SERIK ESKI YORUKLER KULTUR VE DAYANISMA DERNEGI, DERNEGE KATKIDA BULUNANLARLA YEMEKTE BULUSTU.(FOTO:SERIK-DHA)
indir

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle