Hoşgeldiniz  

BATI ANTALYA DA BİR İLK

semih köken | 08 Aralık 2019 | Ekonomi A- A+

BATI ANTALYA DA BİR İLK

Batı Antalya nın (Kemer kumluca finike Elmalı Demre kaş. )ilk ve en donanımlı firması olarak yaşam alanlarındaki problem lerinizi deneyimli personelimizle ve Avrupa nın. En modern cihaz larınla minimum zaiyat la çözüme kavuşturuyoruz. 7/24 bizden profesyonel anlamda destek ve hizmet alabilirsiniz⚠️ #kırmıyoruz #evinizin #kalbini #dinliyoruz⚠️📞0️⃣5️⃣3️⃣2️⃣5️⃣7️⃣4️⃣7️⃣4️⃣4️⃣6️⃣⚠️ su kaçağında iddialıyız bulamadığımız kaçaklardan ücret talep etmiyoruz Hakkımızda;Değerli müşterilerimiz ; Eymen elktrik tesisat firması..

BATI ANTALYA DA BİR İLK

Batı Antalya nın (Kemer kumluca finike Elmalı Demre kaş. )ilk ve en donanımlı firması olarak yaşam alanlarındaki problem lerinizi deneyimli personelimizle ve Avrupa nın. En modern cihaz larınla minimum zaiyat la çözüme kavuşturuyoruz.

7/24 bizden profesyonel anlamda destek ve hizmet alabilirsiniz
⚠️ #kırmıyoruz #evinizin #kalbini #dinliyoruz
⚠️📞0️⃣5️⃣3️⃣2️⃣5️⃣7️⃣4️⃣7️⃣4️⃣4️⃣6️⃣
⚠️ su kaçağında iddialıyız bulamadığımız kaçaklardan ücret talep etmiyoruz

Hakkımızda;
Değerli müşterilerimiz ; Eymen elktrik tesisat firması olarak kasım
2009 yılında kurulmuş olup antalya finike ilçesine, diger ilçe ve beldelere hizmet vermekteyiz.Firmamız bünyesinde elektik –sıhhı tesisat – güneş enerjisi –kornij -duşakabin –led ışık veürünleri – profesyonel kamera ve robotla tıkalı olan banyo –tuvalet ve mutfak giderlerini kırmadan ve tesista zarar vermeden açma. Evinizdeki ve iş yerinizdeki gizli su kaçaklarını termal kameralarımız ve dinleme cihazlarımızla noktasal olarak bulma bunların yanı sıra inşaat elektik sıhhi tesisatı tuvalet banyo tasarımını güler yüzlü ve deneyimli uzman ekip ve ustalarımızla yapıp siz degerli müşterilerimizi memlun etme gayesindeyiz.
Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor. 👍

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 AYIŞIĞI GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle