Hoşgeldiniz  

KEPEZ İLÇE BAŞKANI BAHATTİN BAYRAKTAR GÜVEN TAZELEDİ

SEMİH KÖKEN | 20 Eylül 2020 | Antalya Haber A- A+

KEPEZ İLÇE BAŞKANI BAHATTİN  BAYRAKTAR GÜVEN TAZELEDİ

https://www.facebook.com/akpartikepezilce/videos/620176135531874/

Tütüncü: Biz birlikte güçlüyüz
AKP Kepez İlçe Teşkilatı kongresinde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “12 yıldır hep birlikte, hep beraber Kepez’in beklentilerine cevap veren nice önemli, nice güzel hizmetler yaptık. Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Tütüncü: Biz birlikte güçlüyüz

AKP Kepez İlçe Teşkilatı Kongresi, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pandemi tedbirlerine uyularak yapılan kongrede, konuşmalar kısa tutularak, hızla oylamaya geçildi. Kongreye katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de AKP Teşkilatına seslenerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Tütüncü, “Çok mutluyuz, coşku dolu, heyecan dolu bir teşkilatla çalışıyoruz” dedi. AKP İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar’a ve teşkilatın bütün yöneticilerine teşekkür eden ve son derece uyum içerisinde bir teşkilatla çalıştıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Belediyemiz, belediye meclisimiz, ilçe teşkilatımız, il teşkilatımız hepimiz birbirimiz gibi düşünüyoruz. Bu da teşkilat çalışmalarımızı ve belediye çalışmalarımızı çok daha bereketli bir biçimde sürdürmemizi sağlıyor. Bundan dolayı da ayrıca bir teşekkürü ifade etmek istiyorum. 12 yıldır hep birlikte, hep beraber burada Kepez’in beklentilerine cevap veren nice önemli hizmetler yaptık. Hiç şüphesiz ki bu iktidarımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın bize sağladığı güçle oldu. Ancak Ankara’daki bütün taleplerimizi adeta kendi işleriymiş gibi takip eden Kepez’i bizden daha fazla düşünen bütün milletvekillerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum” diye konuştuBaşkan Tütüncü konuşmasının ardından, 1 no’lu sandıkta oy kullandı.

 

Kepez İçe Kongresi büyük bir heyecanla gerçekleşti. Bu coşkuyu bizimle yaşayan bütün davetlilerimize, delegelerimize, dava arkadaşlarımıza AK Parti Kepez İlçe teşkilatımız olarak teşekkür ederiz. #İlkGünküAşkla #İnandığınYoldaYürü KEPEZ 2023’e HAZIR

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle