Hoşgeldiniz  

ÇÖPTEN GELDİN ÇÖPE GİDECEKSİN

SEMİH KÖKEN | 06 Ağustos 2014 | Yazarlar


SEMİH KÖKEN
kemerhaber@hotmail.com

Öncelikle Yerel seçimlerde takındığım dik duruş ve Partimin arkasında durma çabalarımdan asla vazgeçmedim.Ançak şimdi gördüğüm durum karşısında gerçekten ne kadar büyük bir vebalin içinde olduğumu öğrendim.Dile kolay 45 bin tl yanı eski parayla 45 trilyon para bir kurum tarafından iç edilmiş.Bunu gözümle gördüğüm için yazma gereği duydum.Yapanlardan ve yapılmasına izin verenlerden elbet bu devlet hesap soracaktır ve sormalıdır.
Ancak bunun yanında o kişilere taşeronluk ederek bugün sokağa atılan insanların hali ne olaçak o ise vicdanımı sızlatıyor.Bir çok vaadle kandırılan ve kabuk kırma mevzusuna kadar giden derin konularda bile yalanlar söylenen insanların ahları zaten onları yakaçaktır diye düşünüyorum.
Şimdi ise gelinen noktada hem Ak Partide Hem Büyükşehirde Kemere karşı duyulan güvensizlik ortamı çok yüksektir.Bunun kırılması için Kemerde birtakım olayların değişmesi bir takım kişilerin partinin gölgesinden çıkartılması şarttır.
Bu insanlar seçimde MHP destek verip şimdi Erdoğan bağış yapmak için ön sırada durabiliyorlarsa bu insanalara kulak vermek gerekir.Artık kemerde AK Partiye gönül vermiş fakat türlü nedenlerden dolayı küsmüş insanları tekrar partiye kazandırmak gerektirmektir.
Eğer bunu yapamazsak daha çok bunun acısını çekeriz.Şimdi Önümüzde büyük bir ayrım var bu Kemerde Erdoğan a çıkaçak oyun oranıdır.
Eğer Yerel seçimlerde alınan oyun iki katında yakın çıkartamazsak bunun altında kalırız.
Zaten şu anki pasifise edilmiş yönetimin üyelerinin yapaçak hiç bir şeyleri yoktur.
Bakın dün bir rezalet okuduk.
Çünkü yapılan tambir manıplasyondur.
Yapılan Belediyeyi vurmadan olayın boyutunu başka yere çekmektir.Çünkü olayın kahramanı Kemer Belediyesidir.
Oraya izini veren kimdir. Bu ihaleyi kim nasıl ne kadara aldı bilen varmıdır.Artı burası çöp toplama yerimidir.
Çöp fabrikası varken böyle bir çöp toplama yerine ihtiyaç neden duyuldu.
Bu işten kim ne kadar aldı? bu konular hakkında o kadar çok sokakta dolaşan fısıltılar varki bununla ilgili çok yakında yeni bombaların patlayaçağı biliniyor.
Kemerde bir çok park var ve bu parklar gerekli gereksiz şekilde bir şekilde işgal edilmiş durumda büfe adı altında çalıştırılıyor.Ayrıca kemerin en büyük ihtiyaçınında mısırcılar olduğunuda hatırlatmak istiyorum.Çünkü Kemerde sağınıza solunuza bir bakın 50 merte arayla mısırcı görmeniz çok mumkün.Ançak bu tip konular hakkında fazla yorum yapmadan olayı takdirlerinize sunuyorum.
Bu ve bunun gibi Konularda sosyal medya facebookta görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.
Bunun için https://www.facebook.com/kemer.haber.5
tıklamanız yeterli olaçaktır.
Ayışığının tüm karanlıkları aydınlatması dileyğle

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle