Hoşgeldiniz  

Elazığlılar gecesinde halaylar çekildi

SEMİH KÖKEN | 03 Temmuz 2015 | Antalya Haber, Yaşam A- A+

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri unutulmaz bir hemşeri gecesine daha ev sahipliği yaptı. Antalya Elazığ Kültür Dayanışma Derneği tarafından ‘Elazığlılar Gecesi’ düzenlendi. Antalya’da yaşayan Elazığlıların yoğun ilgi gösterdiği gecede yöresel türküler söylendi halaylar çekildi. Ramazan Şenlikleri kapsamında Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği halk oyunları ekibiyle birlikte bir yarışmada üçüncü olan Elazığlı sanatçı Emrah Güllü sahne aldı. Emrah Güllü birbirinden güzel türküler seslendirerek halaylar eşliğinde Antalyalılara keyifli bir gece yaşattı.

ANTALYA’DA ÖRNEK TABLO

Güllü, Antalya’da Ramazan Ayı’nın ruhuna yakışan bir kardeşlik havasına şahit olduğunu belirterek, “Ramazan etkinliklerinin yapıldığı alanda farklı illerimizin kültürlerini, stantlarını bir arada gördüm. Bu tablo çok güzel ve örnek bir tablo. Bu zamanlarda  birlik ve beraberliğimize eskisinden daha fazla ihtiyacımız  var. Bu güzel ortamı bize sunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e çok teşekkür ederim” dedi.

AŞIKLAR GECESİNE DAVETLİSİNİZ

Gecenin Sonunda Destek Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur’a teşekkür paketi veren Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Kürşat Yeşilkaya da, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkürlerini sundu. Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde yarın Aşıklar Gecesi gerçekleştirelecek. Şenliklere tüm Antalyalılar davetli.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle