Hoşgeldiniz  

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÖZKAN KEMER DE

Semih Köken | 20 Mayıs 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÖZKAN KEMER DE
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Kemer Belediye Başkanı  ile bir araya geldi.
Rektör Özkan’a, ziyareti sırasında, rektör Yardımcıları Prof Dr Ayşe Gülbin Arıcı, Prof. Dr. Cengiz Toker, Genel Sekreter Ali Evren İmre’de eşlik etti. Ziyarette, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Gülsüm Bal da yer aldı.
.
“Eğitim varsa gelecek var” sloganı ile hareket ettiklerini belirten Başkan , “Rektör Özlenen Özkan’ın ziyaretinden memnun olduk. Özlenen hanım aynı zamanda Kemerlidir ve Kemerimize ayrı bir önem vermektedir. Kemer’de yer alan ve şu anda kapalı durumdaki Denizcilik Fakültesi Binasının son durumunu kendisi ile konuştuk. Burada bir çalışma yapacaklarını söylediler. Burayı, eğitim ve öğretime kazandırmak için Kemer Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğimizi kendilerine ilettim. Özlenen Özkan hanım da bizde sizlerden bunu beklerdik dedi. Fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra burayı ayağa kaldırmak için Kemer Belediyesi olarak hazırız. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Kemerli olduğunu ve Kemer’in kendisi için ayrı bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, ise “Bir Kemerli olarak Kemer benim için ayrı bir yer. İlk ziyaret ettiğimiz belediye de Kemer Belediyesi oldu. Başkanımızı da çok seviyoruz. Aile dostumuz aynı zamanda. İnşallah hep beraber çok iyi bir turizm sezonu geçiririz. Eğitimi de konuştuk başkanımla. Akdeniz Üniversitesi olarak burada varlık göstermeyi diliyoruz.” diye konuştu.
Ziyarette, Başkan Topaloğlu, Rektör Özkan’a Kemer fotoğrafının yer aldığı bir plaket ve kolonya takdim etti.
Topaloğlu, ziyaret sonrası Başkan Yardımcıları Emin Gül, Gülsüm Bal ve Rektör Özlenen Özkan ve Akdeniz Üniversitesi heyeti Denizcilik Fakültesi Binasının son durumunu yerinde inceledi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle