Hoşgeldiniz  

Yeni evlerinde ilk misafirleri Başkan Türel oldu

Semih Köken | 28 Haziran 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Yeni evlerinde ilk misafirleri Başkan Türel oldu

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Doyran Mahallesi’nde yıllarca aynı barakada yaşamlarını sürdürdükten sonra geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi tarafından teslim edilen konteyner evlerde yaşamaya başlayan Arife-Mehmet Güven ile Emine- Fevzi Güven’i yeni evlerinde ziyaret etti.

Menderes Türel, ev ziyaretleri yaparak Antalyalılar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Oğlu Akant ile birlikte Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı ilçelerinde ev ziyaretleri yapan Başkan Türel, vatandaşlar ile sohbet etti. Başkan Türel, ilk olarak Döşemealtı Çıplaklı Mahallesi’nde oturan Ayşe-Mehmet Bağlar çiftinin evine konuk oldu. Bağlar ailesinin Ramazan ayını tebrik eden Türel, evin minik kızı Gülgün’le sohbet edip lego oyuncakların nasıl oynanacağını tarif etti. Bağlar çifti Başkan Türel’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Bağlar çiftinin ardından, Kepez İlçesi Ahatlı Mahallesi’nde oturan Zühre Aydoğan’ı ziyaret eden Başkan Türel, evin maskotu haline gelen Fikri ile oynadı. Bir sonraki ziyaretini ise Başkan Türel, Muratpaşa Kızılarık Mahallesi’nde ikamet eden Yıldız Ekinci’ye gerçekleştirdi. Kısa süre önce rahatsızlanarak ameliyat olan Ekinci’e geçmiş olsun dileklerinde bulunan Türel, ailenin ramazanını tebrik etti.

RAMAZAN AYINI TEBRİK ETTİ

Başkan Türel, Konyaaltı Doyran Mahallesi’nde derme çatma bir barakada eşleri ile birlikte yaşam mücadelesi verirken Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen konteyner evlere taşınan Mehmet Güven ve Fevzi Güven kardeşleri de ziyaret etti.

Emine- Fevzi ve Arife- Mehmet Güven, Başkan Türel’i karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Güven ailesi, ilk ziyaretin Başkan Türel’in gerçekleştirmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Böylesine önemli bir ayda Başkan Türel’i yeni evlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren Güven ailesi, yardımlarından dolayı bizzat teşekkür etme imkanı buldukları içinde memnuniyetlerini ifade etti. Ziyaretin sonunda Türel, Güven ailesi ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle