Hoşgeldiniz  

Yabancı gazeteciler Expo’da

Semih Köken | 02 Ağustos 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Yabancı gazeteciler Expo’da

AZERBAYCAN ve Ukrayna’dan gelen gazeteciler, izlenimlerini paylaşmak üzere Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.

Turizm şirketleri SummerTour ve TUI’nin işbirliğiyle hazırlanan programa katılan 20 Ukraynalı ve Azerbaycanlı gazeteci, Aksu İlçesi’ndeki Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti. Ülkelerinin çeşitli televizyon, dergi, gazete ve blog yazarlarının da aralarında olduğu gazeteciler, Expo 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaretin ardından sergi alanına geldi. Alanı gezen medya mensupları ülke bahçeleri, bitki heykelleri ve alandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Alanın çeşitli bölgelerinde çekimler de gerçekleştiren gazeteciler, ülke bahçeleri, Turkcell Expo Kulesi, Türkiye Tema Bahçeleri, Torku Çocuk Adası, Türk Hava Yolları Bilim ve Teknoloji Merkezi, Restoranlar Sokağı, Gübretaş Tarım Müzesi’ni ziyaret etti. Ülkelerine döndükten sonra izlenimlerini farklı alanlarda paylaşacaklarını belirten gazeteciler, Expo 2016 Antalya’dan çok etkilendiklerini ifade etti.

AZERBAYCAN VE UKRAYNA'DAN GELEN GAZETECILER, IZLENIMLERINI PAYLASMAK UZERE EXPO 2016 ANTALYA SERGI ALANINI ZIYARET ETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

DHA

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle