Hoşgeldiniz  

TUI CEO’SU Ebel: Antalya ile kalitede rekabet edilemez

Semih Köken | 19 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

TUI CEO’SU Ebel: Antalya ile kalitede rekabet edilemez

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret eden TUI CEO’su Sebastian Ebel, “Antalya turistler için ürün kalitesi noktasında dünyada rekabet edilemez. Antalya bizim için vazgeçilmez” dedi.

Almanya’nın en büyük tur operatörlerinden TUI CEO’su Sebastian Ebel Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Ziyarete, Ebel’e, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, turizmci Ahmet Barut, TUI Türkiye Genel Müdürü Koray Çavdır da eşlik etti. Antalya güvenli olduğunu göstermek için kente geldiğini belirten Ebel, “Antalya’nın turizm noktasında en ufak bir sorun yaşanmaması müşterilerimiz için çok büyük bir avantaj” dedi.

ANTALYA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MENDERES TUREL'I ZIYARET EDEN TUI CEO'SU SEBASTIAN EBEL, "ANTALYA TURISTLER ICIN URUN KALITESI NOKTASINDA DUNYA DA REKABET EDILEMEZ. ANTALYA BIZIM ICIN VAZGECILMEZ" DEDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA EN ÖNEMLİ TURİZM DESTİNASYONU

Antalya’nın turizm potansiyeline yaptıkları çalışmalarla katkı sunmaya çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Antalya’nın çok daha iyi bir destinasyon olması için çok önemli projelere sahibiz. Kurvaziyer liman, Boğaçayı, Tünektepe, Konyaaltı Sahil Projesi şehrimizin değerine değer katacak. Bunlar bittiğinde Antalya’nın dünyadaki en önemli turizm destinasyonu olacak. Ebel’in ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

ANTALYA BİZİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ

TUI CEO’su Sebastian Ebel de özellikle Antalya’nın kendi müşterileri için çok iyi bir seçenek olduğunu altını çizerek, bütün dünyaya göstermek için Antalya’da olduğunu ifade etti. Ebel, “Antalya turistler için ürün kalitesi noktasında dünya da rekabet edilemez. Bu ürün kalitesiyle Antalya, turizm sektöründe vazgeçilmezlerden. Son süreçte Antalya’nın turizm noktasında en ufak bir sorun yaşanmaması müşterilerimiz için çok büyük bir avantaj. Antalya bizim için vazgeçilmez. Turizm payında yüzde 20 müşteri portfolyosu içerisinde Türkiye yer alıyor. Antalya için her türlü desteği vereceğiz” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Türel, TUI Ceo’su Ebel’e Antlaya’nın geleneksel tatlarından reçel hediye etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle