Hoşgeldiniz  

MHP Mustafa Gül’ü disipline sevk etti

Semih Köken | 01 Temmuz 2016 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

MHP Mustafa Gül’ü disipline sevk etti

MHP, Antalya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Alexander Tolstopyatenko’yu konsoloslukta ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 24 Kasım’da düşürülen Rus Su-24 uçağının pilotu Oleg Peşkov’un ailesine ev vermek isteklerini Rusya’nın Antalya Başkonsolosluğu’na ilettiklerini açıklamıştı.

MHP Mustafa Gül'ü disipline sevk etti

KESİN İHRAÇ TALEBİ

Bu istekten bikaç gün sonra MHP, Antalya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

MHP Mustafa Gül'ü disipline sevk etti

Başkonsolosa Tolstopyatenko’ya tablo ve şeker hediye eden Gül, “7 ay süren Türkiye- Rusya krizinin ardından ilişkilerin düzeleceği yönünde görüşlerin bildirilmesi bizleri mutlu etmiştir. Kemer olarak bizim de çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Devletimiz bu kadar turizmcinin önünü açmışken, biz de otelciler olarak jest yapalım diye düşündük. Kemer’deki oteller ile sivil toplum örgütlerinin imzası ile ölen pilotun ailesine Kemer’den ev verme kararı aldık. Bu tekliflerimiz kabul gördüğü takdirde hayatını kaybeden pilotun ailesini Kemer’de hemşehrimiz olarak görmek bizleri mutlu edecektir” açıklamasını yapmıştı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle