Hoşgeldiniz  

Kemer Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası Başladı

Semih Köken | 03 Kasım 2016 | Antalya Haber, Gündem, Spor, Yaşam A- A+

Kemer Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası Başladı

Antalya da ilk kez düzenlenen ve Kemer Belediyesinin ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 1. Kemer Veteran Basketbol Turnuvası 3-6 Kasım tarihleri arasında Kemerde başladı.

Turnuvada Rusya ve Hollanda’nın da aralarında bulunduğu, 8 kadın ve 15 erkek 35 yaş üstü 23 basketbol takımı karşılaşacak. Ayrıca takımlar arasında, Bursa, İstanbul, Marmaris, Lüleburgaz, Sivas ve Antalya gibi Türkiye’nin dört bir yanından gelen takımlar olup Kemer Belediyesi Veteran Kadın Basketbol Takımı da yer almaktadır. Final Maçlarının 6 Kasım 2016 Pazar günü Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşeceği turnuvada, takımlar 46 maçlık bir seride yarışacaklar. Turnuva 4 Kasım Cuma günü Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu ve Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonunda başlayacak.

Kemer Belediyesinin büyük desteğiyle ‘Kasımda Basketbol Aşkı Başkadır’ Sloganı ile sosyal medya ve internet üzerinden veteran basketbol severlere ulaşan organizasyon sorumluları, turnuvaya gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ve önümüzdeki yıllarda Sayın Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL başta olmak üzere Kemer Belediyesinin göstermiş olduğu destek ile, Avrupa Veteran Basketbol Şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da Kemer’in ev sahipliği yapabileceğini bildirdi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle