Hoşgeldiniz  

Expo 2016’da bayram coşkusu yaşanacak

Semih Köken | 03 Temmuz 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Expo 2016’da bayram coşkusu yaşanacak

ÇİÇEK ve çocuk’ temalı Expo 2016 Antalya, 9 günlük bayram tatilinde dopdolu ve renkli eğlencelerle hem Antalyalıları hem de tatilcileri ağırlayacak. Deep Purple ve Tarkan konserlerinin yanı sıra bayram boyunca Murat Dalkılıç, Hande Yener, Cengiz Kurdoğlu ve Zara da konser verecek.

'CICEK VE COCUK' TEMALI EXPO 2016 ANTALYA, 9 GUNLUK BAYRAM TATILINDE DOPDOLU VE RENKLI EGLENCELERLE HEM ANTALYALILARI HEM DE TATILCILERI AGIRLAYACAK.(FOTO:ANTALYA-DHA)
22 Nisan tarihinde kapılarını açan Expo 2016 Antalya sergi alanı, gün boyu süren farklı etkinlik ve aktivitelerle bayram tatilinde de 10.00-02.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Expo 2016 Antalya’da bayram tatili süresince birçok etkinlik yer alacak.

DEEP PURPLE VE TARKAN KONSER VERECEK

'CICEK VE COCUK' TEMALI EXPO 2016 ANTALYA, 9 GUNLUK BAYRAM TATILINDE DOPDOLU VE RENKLI EGLENCELERLE HEM ANTALYALILARI HEM DE TATILCILERI AGIRLAYACAK.(FOTO:ANTALYA-DHA)
Bayramın birinci gününe denk gelen 5 Temmuz’da dünyanın en ünlü rock gruplarından Deep Purple Kır Aktivite alanında hayranlarıyla buluşacak. 1968 yılında kurulan ve bu tarihten itibaren rock müziğine yön veren ve yaşayan efsane olarak nitelendirilen grup, Antalya’da unutulmaz bir konsere imza atacak.

9 Temmuz’da ise ünlü sanatçı Tarkan kır aktivite alanında konser verecek. Son olarak ‘Ahdevefa’ adını verdiği albümüyle hayranlarına sürpriz yapan Tarkan, 1992 yılından bu yana çıkardığı albümlerde yer alan hit parçalarını hayranlarıyla birlikte seslendirecek.

BAYRAMDA HER GÜN BİR KONSER

Expo 2016 Antalya’da bayram boyunca da konserler devam edecek. Turkcell büyük amfi tiyatroda 21.30’da başlayacak konserler ücretsiz izlenebilecek. Bayramın 2’nci günü olan 6 Temmuz’da Türk pop müziğinin sevilen ismi Murat Dalkılıç Expo’da konser verecek. Dalkılıç, geçen yıl mayıs ayında Expo 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etmiş ve ziyaretin anısına alana sığla ağacı dikmişti.

Bayramın 3’üncü günü olan 7 Temmuz’da ise neredeyse her şarkısıyla müzik listelerinde kendine yer bulan ve gençlerin beğeniyle dinlediği Hande Yener sahne alacak. Turkcell büyük amfi tiyatroda hayranlarıyla buluşacak olan şarkıcı, hit parçalarını dinleyenlerle birlikte seslendirecek.

Bayram tatili süresince Expo 2016’da konser verecek bir diğer isimse taverna müziğinin önemli isimlerinden Cengiz Kurdoğlu. Kurdoğlu 8 Temmuz’da Turkcell Büyük amfi tiyatroda konser verecek. Bayram tatilinin son günü olan 10 Temmuz’da ise Türk halk müziği sanatçısı Zara hayranlarıyla buluşacak.

SİHİRBAZ PETER MARVEY SINIRLARI ZORLAYACAK

Havada dakikalarca uçan, testereyle vücudu ikiye bölünen ünlü sihirbaz Peter Marvey’in nefes kesen gösterisi de EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde bayram tatili süresince devam edecek. Dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği gösterilerle herkesi hayrete düşüren sihirbaz Peter Marvey, ‘Magician witout limits: Sınırları olmayan sihirbaz’ adlı ilüzyon gösterisiyle izleyenleri büyüleyecek. Kanatlanıp uçan, tavandan asılı olduğu zincirlerden göz açıp kapayana dek kurtulan, vücudunu ortadan ikiye böldüren ve daha birçok akıl almaz gösteriyle izleyenleri etkileyen Marvey’in şovu izleyenlerin nefesini kesecek.

EXPO 2016 BAYRAMDA 15 TL

2-10 Temmuz tarihleri arasındaki 9 günlük resmi Ramazan Bayramı süresince EXPO 2016 Antalya’ya gelen yetişkinler 15 TL, 14-25 yaş arası ziyaretçiler 10 TL, 8-13 yaş arası çocuklarsa 5 TL ödeyerek alanı gezebilecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle