Hoşgeldiniz  

Elektronik müziğin devi Afrojack, Expo 2016’da

Semih Köken | 27 Haziran 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Elektronik müziğin devi Afrojack, Expo 2016’da

ELEKTRONİK müziğin devi Afrojack, EXPO 2016’da sevenleriyle buluştu. Hollandalı DJ, gösterdiği performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
ELEKTRONIK MUZIGIN DEVI AFROJACK, EXPO 2016'DA SEVENLERIYLE BULUSTU. HOLLANDALI DJ, GOSTERDIGI PERFORMANSIYLA HAYRANLARINA UNUTULMAZ BIR GECE YASATTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
Müzik kariyerinde Grammy adaylığı başta olmak üzere DJ Mag’in en iyi 100 DJ listesinde bu yıl 8’inci sırada yer alan Afrojack, Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda sahneye çıktı. Sayısız hit parçaya imza atarak elektronik müzik tarihine adını hem DJ hem müzik prodüktör ve remix yapımcısı olarak altın harflerle yazdıran Hollandalı DJ, sahne performansı ile sevenlerini coşturdu.

MC Ambush ile beraber sahnede kalan Afrojack, görkemli ses ışık tasarımıyla birlikte sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Başta Snoop Dogg olmak üzere Ian Carey, Eva Simons ve Pitbull ile ortak çalışmalara imza atarak uzun süre dünya listelerinde bir numarada kalan Afrojack, iki saat boyunca sevenlerine sıra dışı bir performans sergiledi.

Ayrıca, Türkiye ve dünyanın çeşitli şehirlerinden Expo 2016 Antalya’ya gelen binlerce kişi, Afrojack öncesi DJ Apster ve BeeGee olarak bilinen Birol Giray’ı da dinleme fırsatı oldu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle