Hoşgeldiniz  

Antalya’da demokrasi şöleni yaşanacak

Semih Köken | 25 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Antalya’da demokrasi şöleni yaşanacak

FETULLAHÇI Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından demokrasi nöbeti tutulan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda yarın akşam demokrasi şöleni yaşanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen gecede, ünlü sanatçılar ve sunucular Antalyalılarla buluşacak, demokrasi nöbetine eşlik edecek.

Cumhuriyet Meydanı, muhteşem bir geceye hazırlanıyor. 15 Temmuz’dan bu yana her akşam on binleri ağırlayan Cumhuriyet Meydanı’nda, demokrasi şöleni yaşanacak. 26 Temmuz Salı akşamı gerçekleştirilecek şölene ünlü sanatçılar, sunucular katılacak. Şölende tüm siyasi partilerin temsilcileri de yer alacak.

ÜNLÜLER DEMOKRASİ İÇİN MEYDANDA

Gezegen Mehmet, Vatan Şaşmaz, Ece Erken, Hopdedik Ayhan, Afrikalı Ali, Adem Metan ve Ersin Düzen’in sunuculuğunu yapacağı gecede, Hande Yener, Mustafa Ceceli, Bengü, Yavuz Bingöl, Murat Dalkılıç, Alişan, Nihat Doğan, Kutsi, Berkay, Berdan Mardini, Sefa Doğanay, Doğuş, Ahmet Selçuk İlkan, İntizar, Cengiz Kurtoğlu, Serkan Kaya, Berksan, Davut Güloğlu ve Altay sabaha kadar en güzel şarkılarını seslendirecek.

TÜM ANTALYALILAR DAVETLİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, demokrasi nöbetinin, demokrasi şölenine dönüşeceği geceye tüm Antalyalıları davet etti. Geceye tüm siyasi parti temsilcilerinin katılacağını kaydeden Türel, demokrasinin temellerinin atıldığı ve tüm dünyaya yayıldığı kent olan Antalya’nın binlerce yıldır demokrasinin beşiği olduğunu ifade etti. Antalyalıların kriz dönemlerinde her zaman demokrasiden yana tavır aldığını dile getiren Türel, bunun 15 Temmuz ihanet gecesinde de değişmediğini belirtti. Türel, on binlerce Antalyalının meydanları bir an olsun terk etmeden ülkesine, vatanına sahip çıktığını kaydetti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle