Hoşgeldiniz  

Yılbaşı fantezisi sanıklarına ceza yağdı

Semih Köken | 11 Kasım 2015 | Antalya Haber A- A+

ANTALYA’da geçen yılbaşı akşamı birlikte olmak istediği iki hayat kadından memnun kalmayınca, bu kadınları getiren erkek üniversite öğrencisine tecavüz eden, kız arkadaşına da cinsel saldırıda bulunan Oktay Dursunoğlu ile 2 arkadaşına ceza yağdı.

Antalya’da madeni yağ satışı yapan 39 yaşındaki Oktay Dursunoğlu, geçen aralık ayında tanıştığı erkek üniversite öğrencisi G.Ö.’den, yılbaşı akşamı için 2 hayat kadını getirmesini istedi. G.Ö., arkadaşı H.Y.’yi de yanına alarak, yılbaşı akşamı 2 hayat kadınıyla Dursunoğlu’nun evine gitti. Eve gelen kadınlardan memnun kalmayan Dursunoğlu, G.Ö.’ye silah zoruyla tecavüz etti, kendi arkadaşı Mehmet Çumkur’a da oral seks yaptırdı. Oktay Dursunoğlu’nun diğer arkadaşı İsmail Özdil de G.Ö.’ye benzer cinsel saldırıda bulundu.

Yılbaşı gecesinin masrafı olarak Görkem Ö. ile Harun Y.’den 2 bin lira isteyen Oktay Dursunoğlu, “Bu parayı vermezseniz sizi öldürür, cesedinizi köpeğime yedirtirim” diyerek 2 genci tehdit etti. Ertesi gün 2 gencin telefonlarını 500 liraya sattırıp parasını alan Oktay Dursunoğlu, “Bana kız bulacaksın” diyerek, G.Ö.’yü tehdit etti.

16 YAŞINDAKİ KIZI GETİRDİ

Bunun üzerine G.Ö., tiyatroya meraklı kız arkadaşı 16 yaşındaki D.S.’yi, tiyatro gösterisi için oyuncu arandığı bahanesiyle görüşmeye çağırdı. Bunu kabul eden D.S., İsmail Özdil tarafından Dursunoğlu’nun evine getirildi. Oktay Dursunoğlu, genç kıza zorla oral seks yaptırıp gönderdi.

D.S.’nin olayı annesine anlatması üzerine durum polise bildirildi. Şikayet üzerine Oktay Dursunoğlu ile o gece evde bulunan oğlu 16 yaşındaki B.D., Mehmet Çumkur, İsmail Özdil ile H.Y. ve G.Ö. hakkında soruşturma başlatıldı. Şüphelilerden Oktay Dursunoğlu, Mehmet Çumkur ile İsmail Özdil tutuklandı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER

Sanıklar hakkında ‘gece vakti yağma, cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, hakaret, nitelikli cinsel saldırı, ruhsatsız ateşli silah ve mermileri satın alma ve bulundurma’ suçlarından 6’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Karar duruşmasında tutuklu 3 sanık ile tutuksuz yargılanan B.D. ve tarafların avukatları hazır bulundu. Sanıklardan Çumkur ile Özdil, Dursunoğlu’nu suçladı. Oktay Dursunoğlu ise kendisine iftira atıldığını öne sürdü.

SANIKLARA CEZA YAĞDI

Mahkeme, Oktay Dursunoğlu’nu 65 yıl 7 ay 16 gün, İsmail Özdil’i 52 yıl 13 gün, Mehmet Çumkur’u ise 29 yıl 6 ay 13 gün hapse mahkum etti. Dursunoğlu’nun oğlu B.D.’yi ise indirimlerden sonra 1 yıl 8 ay hapse mahkum eden mahkeme, D.S.’ye karşı işlenen suçlarla ilgili G.Ö. ile H.Y.’nin beraatına hükmetti.

ANTALYA'DA GECEN YILBASI AKSAMI BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGI IKI HAYAT KADININDAN MEMNUN KALMAYINCA BU KADINLARI GETIREN ERKEK UNIVERSITE OGRENCISI G. O.YE TECAVUZ EDEN, KIZ ARKADASI D.S.YE DE CINSEL SALDIRIDA BULUNAN OKTAY DURSUNOGLU (FOTODAKI)  ILE 2 ARKADASINA CEZA YAGDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA GECEN YILBASI AKSAMI BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGI IKI HAYAT KADININDAN MEMNUN KALMAYINCA BU KADINLARI GETIREN ERKEK UNIVERSITE OGRENCISI G. O.YE TECAVUZ EDEN, KIZ ARKADASI D.S.YE DE CINSEL SALDIRIDA BULUNAN OKTAY DURSUNOGLU ILE 2 ARKADASINA CEZA YAGDI. (FOTODAKI  MEHMET CUMKUR)  (FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA GECEN YILBASI AKSAMI BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGI IKI HAYAT KADININDAN MEMNUN KALMAYINCA BU KADINLARI GETIREN ERKEK UNIVERSITE OGRENCISI G. O.YE (FOTODAKI)  TECAVUZ EDEN, KIZ ARKADASI D.S.YE DE CINSEL SALDIRIDA BULUNAN OKTAY DURSUNOGLU ILE 2 ARKADASINA CEZA YAGDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA GECEN YILBASI AKSAMI BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGI IKI HAYAT KADININDAN MEMNUN KALMAYINCA BU KADINLARI GETIREN ERKEK UNIVERSITE OGRENCISI G. O.YE TECAVUZ EDEN, KIZ ARKADASI D.S.YE (FOTODAKI)  DE CINSEL SALDIRIDA BULUNAN OKTAY DURSUNOGLU ILE 2 ARKADASINA CEZA YAGDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle