Hoşgeldiniz  

Servisçilerden Sümer’e ziyaret

Semih Köken | 16 Eylül 2015 | Antalya Haber A- A+

Servisçiler Odası üyeleri AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer’e iadeyi ziyarette bulunarak, bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

**

Yeni eğitim öğretim yılının açılışı öncesi Antalya Servisçiler Odası yönetimi, 150 dolayında okul sorumlusu ile birlikte AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer’i ziyaret etti. Oda Başkanı Süleyman Şahin, milletvekilleri ile birlikte odalarını ziyaret eden Sümer’e teşekkür etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR
Şahin, “Oda olarak, üyelerimizin yaşadığı sorunlara gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, gerekse de AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer büyük bir titizlikle eğilerek, çözümü konusunda bizlere yardımcı oluyorlar. Bugüne kadar bizlere verdikleri destekten dolayı üyelerimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOCUKLAR GELECEĞİN TEMİNATI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, “Servisçi esnaflarımız çok önemli bir görev yapıyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sizlere emanet ediyoruz. Çocuklarımız her gün sizlerin kontrolünde okullarına gidip geliyorlar. Sizlerin mesleğinizi en iyi şekilde yapmanız, çocuklarımızın güvenliği ve daha iyi nesillerin yetişmesi açısından büyük önem taşıyor” diye konuştu.

TALEPLER YERİNE GETİRİLİYOR
Servisçiler başta olmak üzere ulaşım esnafının her zaman yanında olacaklarını belirten Sümer, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in en fazla önem verdiği konuların başında ulaşım geliyor. Ulaşım esnafının bize ilettikleri talepler, Büyükşehir Belediyemiz tarafından anında yerine getiriliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Servisçiler Odamız ile uyumlu çalışmamız devam edecektir” şeklinde konuştu.

SERVİS (3)

SERVİS (1)

SERVİS (2)

SERVİS (4)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle