Hoşgeldiniz  

ASMEK Yıl SonuSergileri Başlıyor

SEMİH KÖKEN | 23 Mayıs 2014 | Antalya Haber A- A+

Büyükşehir Belediyesi ASMEK kurslarında eğitim gören kursiyerler, el emeklerini sergiliyor. ASMEK kursiyerlerin sergi heyecanı 26 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00’de Yenimahalle Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ortak sergi ile başlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Antalya Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları’nın (ASMEK) yılsonu sergileri başlıyor. Kursiyerler, 2013-2014 döneminde ürettikleri eserleri bir dizi sergi ile beğeniye sunacak. ASMEK sergileri,
26 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00’de Yenimahalle Kültür Merkezi’nde Karşıyaka, Kepez, Varsak, Çaybaşı ve Altınova kurs merkezlerinin ortak sergisiyle başlayacak.
BİR YILIN EMEĞİ
Kursiyerlerin diğer sergileri ise 2 Haziran’da Konyaaltı ASMEK Kurs Merkezi’nde, 4 Haziran’da Lara Kurs Merkezi’nde, 9 Haziran’da Döşemealtı ASMEK Kurs Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Atatürk Kurs Merkezi’nin sergisi ise 6 Haziran’da Aydın Kanza Parkı’nda beğeniye sunulacak. Kursiyerler, sergilerde çeyiz ürünleri, dekoratif ahşap süsleme, ebru, elde kurdele işi, rölyef-üç boyutlu şekillendirme, seramik biçimlendiricisi, takı tasarımı, kadın giysileri dikimi ve kösele çanta yapımı gibi çalışmalarını sergileyecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle