Hoşgeldiniz  

Anne ve İkiz Çocukları Yan Yana Defnedildi

SEMİH KÖKEN | 16 Haziran 2015 | Antalya Haber A- A+

Antalya‘da erkek kardeşi tarafından öldürülen 4.5 aylık hamile Merve Demirkıran Kundakçı ve ikiz çocukları yan yana toprağa verildi.

Konyaaltı ilçesinde psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Bayram D.’nin boğazlarından bıçaklayarak öldürdüğü hamile kardeşi Merve Demirkıran Kundakçı (27) ile 6 yaşındaki ikiz yeğenleri Fatma Nur ve Mehmet Kundakçı’nın cenazeleri, jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu‘na kaldırılmıştı. Yapılan otopsi sonrası anne ve ikiz çocukları için Korkuteli‘nin Yazır Mahallesi’nde cenaze töreni düzenlendi. Eşini ve çocuklarını kaybeden otomotiv ustası Bekir Kundakçı güçlükle ayakta durabildi. Bekir Kundakçı’nın baba evine getirilen cenazeler yan yana konuldu. Kılınan cenaze namazının ardından Bekir Kundakçı, eşi ve çocuklarının tabutlarını sırayla omuzladı. Elden ele taşınan cenazeler, Yazır Mezarlığı’nda yan yana defnedildi.

Konyaaltı ilçesi Doyran Mahallesi 2347. Sokak’ta yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Bayram D. (29), rahatsızlığından dolayı annesi Fatma Demirkıran’a bakmaya gelen hamile kardeşi Merve Demirkıran Kundakçı (27) ile 6 yaşındaki ikiz yeğenleri Fatma Nur ve Mehmet Kundakçı’yı bu sabah boğazlarından bıçaklayarak öldürmüştü. –

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle