Hoşgeldiniz  

Antalya’nın Gurur Günü

Deniz Porsuk | 27 Temmuz 2015 | Antalya Haber, Spor, Yaşam A- A+

Antalya’nın Gurur Günü

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan olan Orhan Okulu, 28 Temmuz’da Antalya’da olacak.

654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan olan Orhan Okulu, 28 Temmuz’da Antalya’da olacak. Başpehlivan Okulu ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyalıları selamlayacak.

Edirne’de yapılan 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde rakibi Osman Aynur’u yenerek başpehlivan olan ve altın kemeri takan Muratpaşa Belediyesi Güreşçisi Orhan Okulu, 28 Temmuz’da Antalya’da olacak. Başpehlivan Okulu, Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Kavşağı’nda karşılanarak kortej eşliğinde Antalyalıları selamlayacak. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile birlikte Antalya’ya dönecek olan Başpehlivan Okulu, saat 17.00’de Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Kavşağı’nda karşılanıp, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa’da, Antalyalıları selamlayacak. Okulu daha sonra Başkan Uysal ile birlikte Muratpaşa Belediyesi’ne geçecek.

Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal, sırasıyla Mehmet Kavakçı, Serkan Gökmen, Şaban Yılmaz, geçen yılın başpehlivanı Fatih Atlı, 2013 yılı başpehlivanı İsmail Balaban’ı ve 2006 yılının Başpehlivanı Osman Aynur’u yenerek Başpehlivan olan Okulu’nun başarısı ile gurur duyduklarını söyledi. Başkan Uysal; tüm Antalyalıları, Okulu’nun sevincine ortak olmaya davet etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle