Eski vekillerden Topaloğlu’na ziyaret

21 Ağustos 2019 Çarşamba, 08:11

MHP eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP eski Antalya Milletvekili Uzm. Dr. Nesrin Ünal ve Antalya Barosu eski Başkanı avukat Alper Tunga Bacanlı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Sinan Oğan’dan Topaloğlu’na ziyaret

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu, MHP eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP eski Antalya Milletvekili Uzm. Dr. Nesrin Ünal ve Antalya Barosu eski Başkanı avukat Alper Tunga Bacanlı ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici de hazır bulundu.

Başkan Necati Topaloğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı Oğan, Ünal ve Bacanlı’ya teşekkür etti.

Konuşmasında Kemer hakkında kısa bilgiler veren Başkan Topaloğlu, “Biz göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Kemer için çalışıyoruz. Mecliste sayı olarak azınlıktayız ama şu ana kadar aldığımız bütün kararlar meclisten geçti. Çünkü biz, kimseyi ayrıştırmıyoruz. Kaynaşmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde kararlar alıyoruz. Meclisimizde bütün partilere eşit davranıyoruz. Amacımız, Kemer’e hizmet etmek. Çok çalışmalıyız. Halkımızın bizden beklentisi yüksek ve bunun farkındayız. El ele verip ilçemizdeki bütün sorunları tek tek çözeceğiz.” dedi.

MHP eski Milletvekili Sinan Oğan ise Başkanı Necati Topaloğlu’nun hürmet ettiği ve başarılı bir belediye başkanı olduğunu söyledi.

Topaloğlu’nun seçimleri kazanacağını bildiğini ancak bu kadar büyük farkla kazanacağını tahmin etmediğini ifade eden Oğan, “Necati Topaloğlu başkanıma görevinde başarılar diliyorum. Kendisi gerçekten başarılı bir siyasetçi. Kemer’e katacağı katkılardan ve değerlerden hiç kuşkum yok. Kemer benim için turizmin başkenti. Başkanımız da bunun farkında ve Kemer’e katkı sağlayacak projelerini birer birer yerine getireceğine inanıyorum.” diye konuştu.

MHP eski Antalya Milletvekili Ünal ve Antalya Barosu eski Başkanı Bacanlı da misafirperverliklerinden dolayı Topaloğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten sonrası Oğan, Ünal ve Bacanlı, Topaloğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.