Hoşgeldiniz  

Konyaaltı’nda Ramazan coşkusu

Deniz Porsuk | 19 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Konyaaltı’nda Ramazan coşkusu

KONYAALTI Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında Çiğdem Gürdal, Nuray Hafiftaş ve Ali Çakar konser verdi.

 

Konyaaltı Belediyesi her yıl düzenlediği Ramazan şenlikleri kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’ndaki amfi tiyatroda sahneye çıkan sanatçılar, her hafta Antalyalılarla buluşuyor. Şenlikler kapsamında konser veren Türk Sanat Müziği sanatçısı Çiğdem Gürdal, Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. ‘Gün Ağarınca’, ‘El Çek Tabip El Çek’, ‘Gördükçe’, ‘Bir Ateşim Yanarım’ gibi şarkılarını Antalyalılar için seslendiren sanatçı, büyük alkış aldı.

 

Konyaaltı’nda sahneye çıkan Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş, Antalyalıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Alanı dolduran vatandaşlar, Nuray Hafiftaş’ın seslendirdiği türkülere eşlik etti. Sanatçı seslendirdiği türkülerin yanı sıra sohbetiyle de Antalyalıların gönlünü fethetti. Çocuklara da yakın ilgi gösteren sanatçı, sahneye çıkardığı bir grup çocukla fotoğraf çektirdi.

 

Ramazan etkinliklerin renk katan diğer bir ise Türk Sanat Müziği sanatçısı Ali Çakar oldu. Sahne öncesi yaptığı konuşmada Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür eden sanatçı, sevilen şarkılarını izleyenlerle beraber seslendirdi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle