Hoşgeldiniz  

Elmalı’da Kadir Gecesi programı

Deniz Porsuk | 22 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Elmalı’da Kadir Gecesi programı

ANTALYA’nın Elmalı İlçesi’nde Kadir Gecesi dolayısıyla program düzenlendi.

Elmalı Belediyesi tarafından Kadir Gecesi dolayısıyla program düzenlendi. İlçenin birçok noktasında düzenlenen etkinliklerin en büyüğü Elmalı Belediyesi önünde yapıldı. İftar öncesi hafızlık ve güzel Kuran okumada dünya dereceleri olan hafızların Kuran tilaveti, tasavvuf musikisi konseri ve semazen gösterileri sunuldu. Ardından birlikte iftar yemeği yendi. Devamında yapılan Kadir Gecesi programına Vali Münir Karaloğlu, Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin katıldı.

Kaymakam Gürbüz Saltaş ve Belediye Başkanı Ümit Öztekin gecede Kuran okuyan hafızlarla etkinliğe destek veren sponsorlara plaket verdi.

Elmalı’nın dışından da çok sayıda ziyaretçinin geldiği gecede, sahur vaktine kadar ibadetlerine ara vermeyen vatandaşa belediye tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

İlçedeki

Sinan-ı Ümmi Türbesi’nde Sakal-ı Şerif ziyarete açılırken, Vahib-i Ümmi Türbesi ziyaret edildi ve tüm camilerde ibadetler yapıldı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle