Hoşgeldiniz  

CHP’li kadınlardan Başkan Gül’e ziyaret

Deniz Porsuk | 16 Ocak 2018 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

CHP’li kadınlardan Başkan Gül’e ziyaret

CHP Kemer Kadın Kolları’nın yeni Başkanı Gökçe Bozkurt ve yönetim kurulu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti. Gül, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.

CHP Kemer Kadın Kolları’nın 12 Ocak’ta yapılan seçiminde Gökçe Bozkurt başkan seçildi. Yeni Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, yönetiminde yer alan Türkan Adaletli, Berrin Altay, Nurgül Gül, Rabia Baltacıoğlu, Nevin Salovo, Dilek Cesur Bağlan, Suzan Seyhan, Tülay Kaçıran ve Behice Demirsu ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.

‘KADINLAR ÇOK ÖNEMLİ’

Gökçe Bozkurt’a ve yönetiminin yapacağı tüm hizmetlerin Kemer’e hayırlı olmasını dileyen Başkan Gül, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ve fikirleri doğrultusunda yapacağınız görevde üstün başarılar diliyorum. Başarılı olacağınıza da inanıyorum. Biz de sizin yönetiminize her zaman destek olacağız. Siz de bize hizmetlerimizde yol gösterici olacaksınız. Kadınlarımız bizim için çok önemlidir” dedi.

BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR

CHP Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, Başkan Mustafa Gül’e ilgisi ve desteği için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Başkan Mustafa Gül, CHP’li kadınlara ajanda ile şemsiye hediye ederken ve toplu fotoğraf da şemsiyeli çekildi. Ziyarette Kemer Belediye Meclis Üyesi Semih Top da hazır bulundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle