Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜL’DEN TEOG BİRİNCİLERİNE ÖDÜL

Deniz Porsuk | 12 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

BAŞKAN GÜL’DEN TEOG BİRİNCİLERİNE ÖDÜL

 

ŞAMPİYONLAR İÇİN ÖZEL AFİŞ HAZIRLANDI

TEOG’da tam puan alarak Türkiye birincisi olan 6 Kemerli öğrenciye daha önce çeşitli hediyeler veren Başkan Gül, bu mutluluk ve onuru tüm Kemerlilerle paylaşmak için özel bir afiş hazırlattı.

Hakkı-Hacı Hafize Saygan-3 Ortaokulu’ndan Ali Murat Baytekin, Berkay Durmaz, Muhammet Emir Varlı, Gizem Atcı ve İlayda Yolay ile Göynük Ortaokulu’ndan Dilara Aldaş, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tam puan alarak Türkiye birincileri arasına girdiler.

İKİNCİ SÜRPRİZ
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’in gururu olan bu 6 öğrenci ile veli ve öğretmenlerini makamında kabul ederek başarılarından dolayı kutlamış ve onlara çeşitli hediyeler vermişti. Başkan Gül, öğrencilere ikinci bir sürpriz yaptı. 6 öğrenciyle birlikte çektirdiği fotoğrafla özel bir afiş hazırlatan Gül, bu afişleri ilçedeki billboardlara astırdı.

ONLAR BİZİM GURURUMUZ
Öğrencilerin başarılarını ödüllendirmek ve onları onurlandırmak için böyle bir çalışma yaptıklarını kaydeden Başkan Gül, “Şampiyon öğrencilerimizle ne kadar gurur duysak azdır. Bu başarıda rolü büyük olan öğretmenlerimizi ve aileleri de kutluyorum. Belediye olarak eğitime her zaman destek oluyoruz. Okulların altyapı eksikliklerini gideriyor, gerekli düzenlemeleri ve temizliklerini yapıyoruz. Öğrencilerimize düzenli olarak bisiklet ve tablet hediye ediyoruz. Çocuklarımızın okula ulaşımları için ücretsiz servis sağlıyoruz. Hatta bu çalışmalarınızdan dolayı bana ‘milli eğitimci başkan’ adını taktılar. Bu da bana gurur verdi. Öğrencilerimizin başarısı bizim için çok önemli çünkü onlar geleceğimiz” diye konuştu. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler de Başkan Gül eğitime verdiği destek için teşekkür ettiler.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle