Hoşgeldiniz  

Bankacılar ve üreticiler sahurda buluştu

Deniz Porsuk | 20 Haziran 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Bankacılar ve üreticiler sahurda buluştu

ANTALYA’da bir bankanın hal şubesi tarafından hal esnafına ve üreticilere sahur verildi. Bankanın şube müdürü ve çalışanları ızgara tezgahının başına geçerek üreticilere servis yaptı.

 

DenizBank Antalya Yeni Hal Şubesi, ‘Çiftçimizin Yüzü Gülsün’ faaliyetleri kapsamında Toptancı Hali’nde sahur programı düzenledi. Sahura, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, Antalya Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, Antalya Hal Komisyoncular Dernek Başkanı Nevzat Akcan, Antalya Hal Müdürü Şükrü Yeşilorman, DenizBank Antalya Yeni Hal Şube Müdürü Sadeddin Seçkin ve üreticiler katıldı.

 

Bankanın şube çalışanları takım elbise ve kravatlarıyla köfte ekmek tezgahının başına geçerek üreticilerle birebir ilgilendi. Şube Müdürü Sadeddin Seçkin de ızgara başında köfte ekmek hazırlayıp üreticilere ikram etti.

 

Hazırlanan köftelerden protokole de ikram eden banka çalışanları, çiftçinin her zaman yanında olduklarını, faaliyetlerinin sadece şube içerisiyle sınırlı olmadığını söyledi. Sahur yemeğinde tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan Sadeddin Seçkin, Antalyalı üreticinin her zaman destekçisi olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirtti. Seçkin, “Geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizin yanında sahur organizasyonları ile de bölgemizin tarımda emeği geçen isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle