Hoşgeldiniz  

KOMŞULARIM EĞLENCE YAPARSA BİZDE ÇEKERİZ

Deniz Porsuk | 24 Aralık 2020 | Antalya Haber A- A+

KOMŞULARIM EĞLENCE YAPARSA BİZDE ÇEKERİZ

KORONA PARTİLERİ BİTMİYOR

Antalya’da korona virüsü hiçe sayıp bir apartmanın terasına çıkan 30 kişilik gurup, halay çekip, konfeti patlatarak eğlendi. Ayışığı Gazetemizin Antalya ofisimizde çalışırken denk geldiğimiz görüntüler oldukça ilginçti. Tam gaz eğlence çılgınca müzik sesi ve Halay çekerek sosyal mesafe kurallarına uymayan gurup, o anları birbirlerine sarılarak fotoğrafladı, drone ile de kayıt altına aldı.Gurubun çoğunlukta maske takmadığı gözlendi

Antalya’da dün yaklaşık 50 kişilik bir grubun terasta meşalelerle erken yılbaşı kutlamayıp toplamda 113 bin 400 TL para cezasına çarptırılmasının ardından bugün de benzer bir görüntü Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesinde çekildi. Görüntülerde, bir apartmanın çatısında terasa çıkan yaklaşık 30 kişilik gurup, eğlenmeye başladı. Neyi kutladıkları belli olmayan grup, halay çekti, konfeti patlatarak eğlendi. Alkol de aldıkları iddia edilen gurubun sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadıkları görüldü. Grup o anları birbirlerine sarılarak fotoğrafladı, drone ile de kayıt altına aldı.Vatandaşların cep telefonuyla çektikleri görüntüler, sosyal medyada paylaşıldı.

ANTALYA'DA OZEL BIR SIRKETIN ONLARCA CALISANI, BINANIN TERASINDA BIR ARAYA GELIP KONFETILER VE ICECEKLER ESLIGINDE KUTLAMA YAPTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle