Hoşgeldiniz  

Ak Parti’nin seçim vaatleri hazır

SEMİH KÖKEN | 21 Ocak 2019 | Antalya Haber A- A+

Ak Parti’nin seçim vaatleri hazır

Ak Parti’nin birkaç aydır üzerinde çalıştığı 31 Mart seçimlerindeki vaatlerin yer aldığı manifesto tamamlandı. Manifestoda marka şehirler hedefiyle İstanbul’u Londra ile Ankara’yı Pekin ile Antalya’yı Barcelona ile yarıştıracak.

Ak Parti nin seçim vaatleri hazır

Kısa, vurucu ve akılda kalıcı ifadelerin yer alacağı manifestoda yatay mimari, marka şehirleri, il anayasaları, sıfır atık uygulaması, Millet Bahçeleri önemli başlıklar olacak.

ERDOĞAN AÇIKLAYACAK
Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Ocak’ta Ankara Spor Salonu’nda açıklanacak manifestoda AK Parti’nin gönül belediyeciliğinin nasıl olacağı maddeler halinde sıralanacak.

Sabah’tan Eda Işık’ın haberine göre, AK Partili belediye başkan adaylarının seçilmeleri halinde halka dokunan, vatandaşa kapısı açık, gece-gündüz hizmet aşkıyla çalışacaklarına vurgu yapılacak. Yatay mimari başlığı ile çarpık yapılaşmalara ve çok katlı binalara izin verilmeyeceği şehrin tarihi dokusuna uygun yapıların inşa edileceği belirtilecek.

Manifestoda marka şehirler hedefiyle İstanbul’u Londra ile Ankara’yı Pekin ile Antalya’yı Barcelona ile yarıştıracak dünya şehirleri kurma hedefleri yer alacak. Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da büyük destek verdiği file ve bez torbaların kullanımı ile desteklenen sıfır atık projesinin kapsamının genişletilmesinin hedeflendiği, bununla ilgili desteklerin verileceği manifestoda yer alacak diğer başlıklardan olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın büyük önem verdiği Millet Bahçesi projelerinin manifestoda yer alacak diğer bir başlık olacak ve her ile Millet Bahçesi kurulacağı manifestoda yer alan diğer bir vaat olacak. Manifestonda hayvan hakları ile ilgili öncelikli olarak en kısa sürede bir yasa çıkarılacağı belirtilecek. Kültür ve sanat başlığı altında yapılacak önemli projeler manifestoda yer alan diğer bir madde olacak.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle