Hoşgeldiniz  

Kemer’de Dünya Şampiyonasına hazırlanıyorlar

SEMİH KÖKEN | 07 Mayıs 2014 | Spor A- A+

Samsun’da 4-12 Temmuz’da gerçekleştirilecek U-21 Dünya İşitme Engelliler Basketbol Şampiyonası’na katılacak Türkiye İşitme Engelliler Basketbol Milli Takımı, Antalya’nın Kemer ilçesindeki kampta hazırlıklarını sürdürüyor.

Kemerde hazırlıklarını sürdüren U-21 Türkiye İşitme Engelliler Basketbol Milli Takımını kampta ziyaret eden Kemer belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Can ve Semih Top İşitme Engelliler Basketbol Milli takımımızın oyuncularına ve teknik heyetine başarılar dilediler.

Türkiye İşitme Engelliler U21 Erkekler Basketbol Milli Takımnı Samsunda yapılacak Dünya şampiyonasına; Rıza Solmaz, Ali İhsan İlci ve Ali Yamak hazırlıyor.

Türkiye İşitme Engelliler U21 Erkekler Basketbol Milli Takım Antrenörü Rıza Solmaz, yaptığı açıklamada, Kemer’in Göynük mahallesinde yeni yapılan Spor Salonunda çift antrenmanla dünya şampiyonasına hazırlandıklarını bildirdi. Samsun’da düzenlenecek “Dünya İşitme Engelliler Basketbol Şampiyonasında Türkiyeyi en iyi şekilde temsil etmek istediklerini vurgulayan Rıza Solmaz, Çocuklarımız, çok istekli. Bunu başaracağımıza inanıyoruz. Kemer bizim 3. Kampımız çok iyi ve verimli geçiyor. Şampiyonada ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. 2011’de İtalya’da düzenlenen Dünya Şampiyonasında dünya 7’ncisi olduk. 2012 yılında Konya’da yapılan Avrupa Şampiyonasında Avrupa 4’üncüsü olduk. Hedefimiz, Samsunda madalya almak diyen Solmaz, Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hedefimize ulaşmak için çok çalışıyoruz. Dedi

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle