Hoşgeldiniz  

Kemer Marina ‘5 Altın Çıpa’yı yeniledi

SEMİH KÖKEN | 27 Nisan 2015 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Kemer Marina, The Yacht Harbour Association tarafından verilen ve uluslararası alandaki en yüksek derecelendirmelerden biri olan ‘5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşımayı hak etti.

Kemer Marina, marinalarda üst düzey servis standartlarını sağlamak amacıyla, fiziki yapı, genel hizmet ve uygulama esasları baz alınarak yapılan değerlendirme sonucunda The Yacht Harbour Association tarafından verilen ‘5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşımayı hak etti.

The Yacht Harbour Association’ın en iyi marinalar arasında seçtiği ‘5 Altın Çıpa’ya iki yıl daha layık görülmenin gururunu yaşadıklarını belirten Kemer Marina Genel Müdürü Levent Tokaç; “Yaz ve kış aylarında sürekli yüzde yüzlük doluluk oramız ile hizmet veren bir marina olarak, konuklarımıza her türlü imkânı en üst düzeyde vermek için çalışıyoruz. Her sene başka bir yenilik ve etkinlikle misafirlerimizin karşısına çıkmaya, kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteriyoruz. Bu bağlamda benimle birlikte görev yapan ve 5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşımamızda bana yardımcı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle