Hoşgeldiniz  

TEKİROVASPOR’DA TEKNİK DİREKTÖR SAİT TAŞ İLE YOLLAR AYRILDI!…

SEMİH KÖKEN | 04 Aralık 2014 | Gündem, Siyaset, Spor, Yaşam A- A+

KEMER TEKİROVASPOR’DA SON DAKİKA.. TEKNİK DİREKTÖR SAİT TAŞ İLE YOLLAR AYRILDI!…
Bugün toplanan Kemer Tekirovaspor Yönetim Kurulu sonrasında alınan kararlar neticesinde Teknik Direktör Sait Taş ile karşılıklı anlaşarak resmen yollar ayrıldı. Kaleci Doğan Özcan ve Forvet Sinan Yitmez kadro dışı birakılarak 5’er Bin TL para cezasına çarptırıldılar

Kemer Tekirovaspor Yönetim Kurulu sonrasında alınan kararlar neticesinde Teknik Direktör Sait Taş ile karşılıklı anlaşarak resmen yollar ayrıldı. Kaleci Doğan Özcan ve Forvet Sinan Yitmez kadro dışı birakılarak 5’er Bin TL para cezasına çarptırıldılar. Haftasonu oynanacak Çnkırıspor müsabakasında takımın başında Yardımcı Antrenör Mevlüt Kızıldemir çıkacak. Kemer Tekirovaspor yeni Teknik Direktör ve Ekibini Çankırıspor karşılaşması sonrası belirleyecek.

Sahasında ağırladığı Derincespor yenilgisi sonrası 2 Kasım Salı günü olağanüstü toplanan Kemer Tekirovaspor Yönetim Kurulu  teknik heyetten takım hakkında rapor istemiş ve durum değerlendirmesi için Erzincan Refahiyespor sonrasında yeniden toplanma kararı almıştı. Haftasonu Erzincan Refahiyespor deplasmanında alınan mağlubiyet sonrası Teknik Direktör Sait Taş ile bir görüşme gerçekleştiren Kemer Tekirovaspor Başkanı İsmail Selami Minta görüşme sonrasında karşılıklı olarak ayrılma kararı aldılar.

Gerçekleşen toplantıda haftasonu oynanacak Çankırıspor karşılaşmasına  takımın başında Yardımcı Antrenör Mevlüt Kızıldemir’in çıkması kararlaştırıldı.

Takım içerisinde disiplinsiz davranışlar sergileyen kaleci Doğan Özcan ve forvet Sinan Yitmez kadro dışı bırakılarak 5’er Bin TL para cezasına çarptırıldılar.

Gerçekleşen toplantıda yeni Teknik Direktör ve Ekibinin hafta sonu oynanacak Çankırıspor karşılaşması sonrasında belirleneceği kararlaştırıldı. Belirlenecek yeni ekibin sağlıklı çalışabilmesinin de konuşulduğu toplantıda sorumluluğun yeni teknik direktör ve ekibine verileceği karara bağlandı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Kemer Tekirovaspor Başkanı İsmail Selami Minta; “Bu takımın başarısı için ne gerekiyorsa yönetim olarak gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki hafta yeni teknik direktör ve ekibini belirleyerek devre arasında yeni teknik ekibin raporu doğrultusunda gerekli transferleri yaparak takımın başarısı için çalışmalarıza aralıksız devam edeceğiz.” Dedi.

Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası Başkan İsmail Selami Minta, İdari Asbaşkan Durmuş Can ve Yönetici Fevzi Karakaya tesislere giderek takımla ilgili bilgi aldılar. Başkan İsmail Selami Minta yarın tesislere giderek oyuncularla biraraya gelecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle