Hoşgeldiniz  

Kaş’ın başarılı öğrencileri Ege’de

SEMİH KÖKEN | 12 Eylül 2014 | Gündem A- A+

 

 

kaşlı öğrenciler izmir gezisi (4) kaşlı öğrenciler izmir gezisi (1) kaşlı öğrenciler izmir gezisi (2) kaşlı öğrenciler izmir gezisi (3) (1)

Kaş İlçesi’nin başarılı öğrencileri Büyükşehir Belediyesi’nce İzmir-Aydın gezisi ile mükafatlandırıldı. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca organize edilen geziye 7 öğretmen, 1 sağlık görevlisi ve Kaş’ın en başarılı 30 ortaokul mezunu öğrencisi katıldı. 2 gün süren gezi kapsamında öğrenciler İzmir ve Aydın’ın çeşitli yerlerini görme ve gezme imkânı buldu.

İKİ ŞEHİR SAYISIZ GÜZEL ANI

İlk gün İzmir’in Kordon Sahili, Konak Meydanı gibi en işlek ve gözde mekânlarını gezen öğrenciler, gezinin ikinci gününde ise Aydın’ı tanımak için yola koyuldu. Kuşadası, Selçuk, Şirince Köyü olmak üzere pek çok yerde duraklayıp güzel anılar biriktiren öğrenciler, kilise, meydan, pazar ve antik kent gezileriyle hoşça vakit geçirdi. Öğrencilere tarihi mekanlarda rehber de eşlik etti.

GÜZEL BİR VEDA

Ortaokullarından başarıyla mezun olan genç öğrenciler, gezi sayesinde yıllarca aynı derse girdikleri sınıf arkadaşları ve öğretmenleriyle unutulmaz bir tatil geçirirken, aynı zamanda buruk bir veda yaşadı. Öğretmenler, öğrencilerine önlerindeki eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, iyi temennilerde bulundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle