Hoşgeldiniz  

İki Çocuğa Tacizle Suçlanan Bakkalın Duruşması Ertelendi

Semih Köken | 14 Şubat 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Denizli’nin Çal ilçesinde birden çok çocuğa istismarda bulunmaktan 2016 yılı Ağustos ayında tutuklanan ve Antalya’da çöpte bulunan hard disk ve flaş bellekteki çocuk istismarının gizli görüntülerini çektiği ileri sürülen şahsın yargılandığı davanın ikinci duruşması ertelendi.

İki Çocuğa Tacizle Suçlanan Bakkalın Duruşması Ertelendi, System.String[]
Denizli’nin  Çal ilçesinde birden çok çocuğa istismarda bulunmaktan 2016 yılı Ağustos ayında tutuklanan ve  Antalya‘da çöpte bulunan hard disk ve flaş bellekteki çocuk istismarının gizli görüntülerini çektiği ileri sürülen şahsın yargılandığı davanın ikinci duruşması ertelendi.

Denizli’nin  Çal ilçesi Denizler Mahallesinde bakkal dükkanı işleten ve birden çok çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla 2016’nın Ağustos ayında tutuklanan H.A.’nın yargılandığı davanın ikinci duruşması ertelendi.  Denizli 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın ikinci duruşmasında mahkeme heyeti,  Antalya‘nın  Manavgat ilçesinde çöpte bulunan hard diskteki cinsel taciz görüntülerinin incelenmesine karar verdi.

Delilerin toplanmadığı gerekçesiyle tutukluluk halinin devamına karar verilen H.A., 24 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor.

Sanık H.A.,  Antalya‘nın  Manavgat ilçesinde çöpte bulunan cinsel istismar görüntülerinden alınarak mahkemeye delil olarak sunulan fotoğrafların kendisine ait olduğunu kabul etmişti. Hakimin sorusu üzerine H.A., bir yıl önce kedisine ait bir hard disk olduğunu, ancak eskidiği için çöpe attığını söylemişti. Davanın üçüncü duruşması 15 Mayıs’a ertelendi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle