Hoşgeldiniz  

Döşemealtı bu hafta sonu kültür ve sanata doyacak

Semih Köken | 09 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Döşemealtı bu hafta sonu kültür ve sanata doyacak

Döşemealtı Belediyesi bölge halkı için bir dizi kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenledi.

Cuma akşamı Döşemealtı Halk Tiyatrosu’nun ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ izleyicilerle buluşurken Cumartesi günü saat: 14.00’de Yeşilpark Kültür Merkezi’nde Çocuk Tiyatrosu ‘Harikalar Mutfağı’ isimli oyun sahnelenecek. Aynı gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Flora Alışveriş Merkezi’nde ki Kroissos Düğün Salonu’nda Kadınlar Günü programı var.

Döşemealtı İlçesi’nde yaşayan insanların kültürel ve sanatsal aktivitelerden daha fazla yararlanabilmesi amacıyla Döşemealtı Belediyesi tarafından kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, her hafta olduğu gibi bu hafta Cuma günü ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ ile perdelerini açıyor. Yeşilbayır Mahallesi Yeşilpark Kültür Merkezi’nde saat. 20.00’de başlayacak tiyatro oyunu farklı ilçelerden gelen tiyatroseverler tarafından da ilgiyle izleniyor.

Cumartesi günü yine Yeşilpark Kültür Merkezi’nde saat: 14.00’de çocuklar için hazırlanan “Harikalar Mutfağı’ isimli tiyatro oyunu sahnelenecek. Aynı gün Flora Park Alışveriş Merkezi bünyesinde hizmet veren Kroissos Düğün Salonu’nda bu kez Kadınlar için özel bir program gerçekleştirilecek. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle organize edilen ‘Kadınlar Günü Etkinliği’ 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi yeni anayasa ile ilgili katılımcılara bilgi verilecek. Antalya Barosu Avukatlarından; Ezgi Altınkurt, Zeynep Sönmez ve Aygül Bozaner, referandumla ilgili merak edilen konuları hukuki açıdan değerlendirecekler.

Döşemealtı’nda Kadınlar Günü etkinlikleri panelin ardından eğlence programı ile devam edecek. Bölgenin sevilen sanatçısı Serpil Efe, katılımcılara konser verecek. Kadınlar programı 17.00’ye kadar devam edecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle