Hoşgeldiniz  

Kemer’de, Mustafa Ceceli konseri

Deniz Porsuk | 19 Haziran 2018 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

Kemer’de, Mustafa Ceceli konseri

Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, Büyükşehir Belediyesi’nin bambaşka bir görünüme kavuşturduğu Kemer Liman Caddesi’nde unutulmaz bir konser verdi. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel de konseri vatandaşlarla birlikte izledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemesiyle modern bir kimlik ve vizyon kazanan Kemer Liman Caddesi Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’yi ağırladı. Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda vatandaşlarla buluşan Ceceli, sahne performansı ile Kemerlilerden tam not aldı. Yoğun ilgi gören konserde şarkılar hep bir ağızdan söylendi. Ceceli, mütevazi tavırlarıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Sahnede seslendirdiği şarkılarının yanı sıra çaldığı enstrümanlarla göz dolduran Mustafa Ceceli, elektrogitar, bateri, darbuka ve klavyede solo performansıyla gönülleri fethetti.

BAŞKAN TÜREL DE İZLEDİ 

Liman Caddesi’ni yenilenen yüzüyle Kemerlilerin hizmetine açan Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel de konseri vatandaşlarla birlikte izledi. Sahneden Kemerlilerin bayramını kutlayan Başkan Türel, Liman Caddesi’nin Kemere çok yakıştığını ve vatandaştan gelen olumlu tepkilerin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi. Türel, Mustafa Ceceli’ye çiçek takdim etti.

ESNAF MEMNUN

Başkan Menderes Türel, konserin ardından Kemer Liman Caddesi esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla biraraya geldi. Esnaf, Avrupai bir görünüme kavuşan Liman Caddesi düzenlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşlar da caddenin modern görünümüyle Kemer’e bambaşka bir hava getirdiğini ifade etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle