Hoşgeldiniz  

Başkan Gül’den Orhan Okulu’ya 10 altın

Deniz Porsuk | 22 Temmuz 2018 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

Başkan Gül’den Orhan Okulu’ya 10 altın

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde altın kemeri kazanan Döşemealtı Belediyesi güreşçisi Orhan Okulu ile Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştılar. Başkan Gül, Orhan Okulu’yu kutlayarak 10 tam altın hediye etti.  

Geçtiğimiz hafta sonu Edirne’de düzenlenen 657’inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Döşemealtı Belediyesi adına güreşen Orhan Okulu, Başpehlivanlık kategorisinde birinci olarak altın kemeri Antalya’ya getirmişti.

KEMER BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİLER

Orhan Okulu, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve belediye güreş takımı yöneticileri ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti. Orhan Okulu’yu ve Başkan Genç’i kutlayan Gül, Okulu’ya bu başarısında dolayı 10 tam altın hediye etti ve ziyareti anısına bir plaket verdi.

 

“ANTALYA’YA BÜYÜK BİR ONUR YAŞATTINIZ”

Antalya belediyelerinin Kırkpınar’da 3 önemli başarıya imza attığını kaydeden Başkan Gül,  “Kemer Belediyemiz Büyük Orta Boyda birinciliği aldı ve Başaltında final yaptı. En önemli başarıyı ise Döşemealtı Belediyemiz altın kemer alarak gösterdi. Orhan kardeşimiz Antalya’mıza büyük bir onur yaşattı.  Başkanımıza ve pehlivanımıza belediyemizi ziyareti için de çok teşekkür ediyorum. Orhan inşallah 3 kez üst üste kazanarak altın kemeri kalıcı olarak Antalya’mıza getirecektir. Buna yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

 

“ÇALIŞTIK, İNANDIK VE KAZANDIK”

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç de,  “Çok değerli ağabeyim Mustafa Başkana bize çok güzel ağırladığı için çok teşekkür ediyoruz. Orhan Okulu ile altın kemeri ilçemize getirerek Döşemealtı tarihinde bir ilki başardık. Geçen yıl finalde kaçırmıştık. Bu yıl tüm sporcularımız iyi hazırlandı ve başarıya odaklandı. İnanarak gittik ve Allah nasip etti altın kemeri Antalya’mıza kazandırdık. Orhan’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah altın kemeri kalıcı olarak Antalya’ya getirmek de nasip olur. Kemer Belediyesi sporcularını da tebrik ediyorum”  dedi.

 

BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Başpehlivan Orhan Okulu ise, “Bu yıl Turgay Genç başkanımızın büyük maddi ve manevi desteğiyle çok iyi hazırlandık, inandık ve başarıya ulaştık. altın kemeri Döşemealtı’na ve Antalya’ya armağan ediyorum. Ata sporumuza verdiği destekten dolayı Başkanımız Mustafa Gül’e de çok teşekkür ediyorum ve kutluyorum. Kemer Belediyesi takımımız başpehlivanlık kategorisine yeni güreşçiler çıkardı. İnşallah altın kemer Kemer ilçesine de nasip olur” şeklinde konuştu.

LAVİN GÜL İLGİ ODAĞI OLDU

Bu arada ziyarette Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün minik kızı Lavin ilgi odağı oldu. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in elini öperek “Kemer’e hoş geldiniz” diyen Lavin Gül, Orhan Okulu’ya da sarılarak kutladı. Öte yandan ziyarette Kemer Belediye Meclis Üyesi Özcan Çeliktaş da hazır bulundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle