Hoşgeldiniz  

PES ARTIK

SEMİH KÖKEN | 06 Haziran 2014 | Yazarlar


SEMİH KÖKEN
kemerhaber@hotmail.com

Seçim biteli yaklaşık2,5 ay oldu ama birtakım olayların ardı önü kesilecek gibi değil hala çekişmeler sürtüşmeler devam ediyor.
Kemerde AK Parti Belediye yönetimini kaybetmiştir ama meclis üyelerinide MHP ye doğru yöneltmiştir.Çünkü AK Partideki mevcut boşluk ve birbirinden şapbaz yöneticilerin beceriksiz ve basiretsiz tavırları partilileri arayışa itiyor.
Öyleki her hafta bir grup Ankaranın yolunu tutarak bir takım vaadler ve senaryolarlarla parti içi baskınlığa çalışıyor.Yusuf Üras gerçeği ortadadır.Ancak Yusuf Başkanın seçmenlerine küsmesi telefonlarına bakmaması ferdi davranması ona güvenip inanan tüm partitleri üzmeye devam ediyor.
Diğer bir yanda ise Üras karşıtlarının sergiledikleri showlar her geçen gün değişiyor ve sürekliliği artarak devam ediyor.Bunlardan nem alan insanlarda gidip başkanın oğlunun burnunu kırmaya kadar cesaret edebiliyor.Bununla yetinmeyen Üras karşıtları Ürasın evini taşlayın diye emirler verebiliyorsa artık ben buna resmen PES DERİM.
Ne oldu mama bitti iş bitti siyasetimi derler adama düne kadar neden çıkıp konuşmadın seçimlerde niye bunları partinin en üst kısımlarına sunmadın şimdi kusuyorsun demezlermi adama….
Derler derlerde Menderes başkanın sözü kafamdan çıkmıyor.Başkan soh betimizde “partinin adıyla bir takım boş vaadler o kişiyi bağlar çok yazık çok” demişti.
Seçimin atmosferiyle işe alınan ve şimdi ortada kalan bir çok insan var bunların akibeti meçhul ve insanlar artık tahammül sınırlarını geldiler ve zorlanıyorlar.
Ve en kötüsü kendilerine muhatap bulamıyorlar.
Ancak bir takım kişilerde bu insanlara sahte vaadler vermeye devam ediyorlar.Yazıktır günahtır neyse onu söyleyin bu insanların sorunlarını çözün…
Bakın kemerde bir çok şey ters gidiyor..Malum olaylı bir diskomuz var kemerde …
İş yapamadıkça etrafa haksız kazanç için saldırmaya devam ediyorlar.Tam da mobesse kamerasının önüne kocaman ekran takanlardan bahsetmek istiyorum.Bu kadar kolaylı bu işler kime sorulmuş kim onay vermiş ne kadara kiraya verilmiş bütün bunları hepsi soru işareti ama tabikii bu olayda diğer olaylar gibi sadece soruşturma kapsamında kalır ve sezon sonunda ekran gider kavga biter.
Ya esnafın şikayetleri onların sorunları ne olacak derseniz. Tek bir cevap gerekir.PARAYI VEREN EKRANI SEYREDER…olur..
Bir bakın akşam saatlerinde liman caddesine bir de kemer 3 ve kemer 2 de bulanan shoppinglerin önlerine..Kemerde türizmin geldiği nokta ortadadır.
Merak ediyorum bu stk lar acaba ne yapar.Allah tan bir Kadir abimiz vardı ara sıra eleştiri yapıyor esnafa güç veriyor umut veriyordu.Ondan bile kortular hemen ATSO dan aldılar.Peki diğerleri nerde…
Pes artık diyorum artık başka bir şey demeye gerek yok çok çünkü kemerin çivisi çıkmış durumda ve her geçen sene bir önceki seneyi arayan bir esnaf istediğini alamayan otelciler diyarı olmaktan kurtulamaz artık.
Bakalım seçim zamanı verilen vaadlerin arkası ne kadar dolaçak.inşallah dolarda bende burdan özür dilerim..
Ayışığının tüm karanlıkları aydınlatması dileyiğle

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle