Hoşgeldiniz  

Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımı

Semih Köken | 24 Ekim 2021 | Yaşam A- A+

Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımı

Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımına destek sürüyor.

Tokatın  Zile ilçesinde kurulan  Zile engelli gençlik spor kulübü derneği 2019 senesinde kurulmuştur.

Yasemin Anzerlioğlu Aymeleğin Başkanlığında tekerlekli basketbol alanında 2020/2021 turnuvaları da hiç yedek oyuncusu olmadan 2 liglere yükselme hakkını kazanmış bir spor kulübüdür

Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımına bu güne kadar  “Tokat valimiz Sayın Ozan Balcı basketbol arabaları mızı alarak kulübümüzün tekerlekli basketbol alanına 1-0 önde başlamamıza destek vermiştir. Bütçe desteği konusunda da yanımızda olduğunu her fırsatta ifade etmektedir” diyerek teşekkür ettiler.

Takımın bu başarı gözden kaçmazken  “Zile belediye Başkanımız sayın Şükrü Sargın kulübümüze bir yer tahsis etmiş” diyerek yaptıkları destekten dolayı minnettar oldukları dile getirildi.
Deplasmanlara giderken bir araç tahsis ederek Kulübümüze destek olduğu bildirildi.

Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımına  Ticaret odası başkanımız sayın Necati Bice de her daim desteklerini esirgememektedir


Tokat STK grubu olarak başta Prof.Dr. Yaşar Özgök, İş insanı Uğur Hacıosmanoğlu olmak üzere bilinen Tokatlılar derneği üyesi Tokat il ve ilçelerinden bir çok üye ise Zile Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü basketbol takımına  Kulübümüze hep destek oldukları için minnettar olduğu dile getirildi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle