Hoşgeldiniz  

KONSEM yıl sonu etkinlikleri devam ediyor

SEMİH KÖKEN | 09 Haziran 2015 | Antalya Haber, Yaşam A- A+

Mesleki ve sanat eğitimi kurslarıyla her yıl 7’den 77’ye yüzlerce kişiye kapılarını açan KONSEM, 2014-2015 eğitim öğretim yılını bir birinden renkli etkinliklerle sonlandırıyor. KONSEM yıl sonu etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda sahne alan kursiyerler, muhteşem konser ve gösterilerle izleyenlerden tam not aldı.

İlk olarak sahneye çıkan Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, zeybek ve Antalya Yöresi Halk Oyunları gösterisiyle muhteşem bir gösteriye imza attılar. Ardından 4-6-7 ve üzeri yaş grubu bale kursiyerleri sahne aldı. Bir yıl gibi kısa süre içinde aldıkları bale eğitimiyle sahnede şov yapan kursiyerler, izleyenlerden büyük beğeni aldılar.

Çocuk ve yetişkin olmak üzere iki ayrı gruptan oluşan “Keman Orkestrası” ise Buket Güzel’in şefliğinde muhteşem bir konserle sahne aldı. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda KONSEM yıl sonu gösterileri kapsamında sahne alan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Korosu, seslendirdiği şarkı ve Türkülerle geceye damgasını vurdu. Yaşları 7’yle 12 arası 29 kişiden oluşan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Korosu, gecede Yörük Ali, Sıla Hasreti, Emanetine Sahibim Atam, Sen Bu Yaylaları Yaylayamazsın ve Süper Baba gibi bir birinden değerli eserleri büyük başarıyla seslendirdi. Salonu dolduran Antalyalılar, bir yıl gibi kısa sürede aldıkları eğitimi büyük heyecan ve cesaretle ortaya koyan tüm kursiyerleri ayakta alkışladılar.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle