Hoşgeldiniz  

Dünyaca ünlü reggae şarkıcısı Sean Paul EXPO alanına ağaç dikti

Semih Köken | 30 Temmuz 2015 | Antalya Haber, Yaşam A- A+

Seslendirdiği şarkılarla tüm dünyada özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan Jamaikalı reggae şarkıcısı Sean Paul da EXPO 2016 Antalya sergi alanına ağaç diken ünlüler arasına katıldı.

Bugüne kadar birçok Türk sanatçının ziyaret ettiği EXPO 2016 Antalya sergi alanı bu kez dünyaca ünlü bir yıldızı ağırladı. Got 2 Luv U, Temperature, SheDoesn’t Mind gibi şarkılarıyla tanınan ve bir konser için Antalya’ya gelen Jamaikalı DJ, dancehall ve reggae şarkıcısı Sean Paul, EXPO 2016 Antalya Sergi alanını ziyaret etti. Alanda Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından karşılanan Sean Paul, kısa bir sohbetin ardından ekip arkadaşlarıyla birlikte seyir terasına Sokak Benjamini (FicusNitida) dikti.

Ağaca can suyu veren Sean Paul ardından kendi adını taşıyan isim tabelasını ağacın gövdesine bağladı. Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından SeanPaul’e EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık hediye edildi.

Antalya’dan ayrılmadan önce EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek, ağaç diken Sean Paul, ağaçların çevre için çok önemli olduğunu söyledi. Paul, “Ağaçları seviyorum çünkü onlar çok bağımsız. Dikiyorsunuz, suluyorsunuz ve kökleri toprağa yayılıyor. Ağaçlar dünyamız için de çok önemli. Ağaçlar temiz hava ve oksijen kaynağı. Antalya’ya ilk gelişim ama burada bir ağacım var. Diktiğim bu ağacın kökleri sayesinde Antalya ile bir bağım oldu” diye konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle