Hoşgeldiniz  

GÜZELLER BÜYÜLEDİ

SEMİH KÖKEN | 30 Haziran 2014 | Turizm A- A+

Kemer’de Club Kemer Aura tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Miss Kemer Güzellik Yarışması’nın 22 finalisti, tekne turu yaptı, görenleri güzellikleriyle büyüledi

Kemer’de Club Kemer Aura tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Miss Kemer Güzellik Yarışması’nın 22 finalisti, tekne turu yaptı, görenleri güzellikleriyle büyüledi.

Uluslararası Miss Kemer Güzellik Yarışması’nın finalistleri, Marco Polo Tatil Köyü’nde kamp yapıyor. Kongo, Tataristan, Kırgızistan, Finlandiya, Romanya, Macaristan, Çin, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Sırbistan, Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden gelen 22 finalist, 10 gün boyunca yaptıkları kamp sırasında tarihi ve turistik yerleri geziyor, ektinliklerde boy gösteriyor. 4 Temmuz gecesi Club Kemer Aura’da podyuma çıkacak olan güzeller, son olarak tekne turuyla moral depoladı. Club Kemer Aura sahibi Adnan Şeker tarafından düzenlenen etkinlikte bol bol dans eden finalistler, çevrede bulunan yat ve teknelerle mavi yolculuk yapan turistlerin de odak noktası oldu. Eğlence dolu bir gün geçiren güzeller, bol bol fotoğraf çektirdi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle