Hoşgeldiniz  

Dosso Dossi için Antalya’ya geliyor

Semih Köken | 02 Eylül 2015 | Turizm A- A+

Victoria’s Secret’in en ünlü modellerinden Güney Afrikalı Candice Swanepoel, Dosso Dossi Fashion Show’un 10’uncu yılında podyuma çıkmak üzere Antalya’ya gelecek.

**

Türkiye’nin en önemli moda şovlarından Dosso Dossi Fashion Show, 10’uncu yılında yine ses getirecek bir defileye hazırlanıyor. Her yıl Ocak ve Haziran aylarında gerçekleştirilen ve dünyaca ünlü top modelleri podyuma çıkartmasıyla adından söz ettiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez dünyanın en güzel top modelleri arasında gösterilen Candice Swanepoel’ü ağırlayacak. 16- 21 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Antalya’ya gelecek olan Candice Swanepoel, 17 Aralık’ta düzenlenecek defileye baş manken olarak çıkacak.

ÜLKE TANITIMINA BÜYÜK KATKI

10 yılda gerçekleştirdikleri organizasyonlarda Türk hazır giyim firmalarının ürünlerini dünyaya pazarladıklarını belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Her organizasyonumuz bir öncekinden daha çok ses getiriyor ve büyüyerek devam ediyor. Dünyanın en ünlü top modellerini Türkiye’ye getirerek ülkemizin de tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz. Bu kez Antalya’da Candice Swanepoel’ü ağırlayacağız” dedi.

ÖZEL GİYSİLERİ SUNACAK

Güney Afrikalı top model, Türkiye’de ilk kez bir defileye çıkacak. Candice Swanepoel, baş manken olarak çıkacağı defilede 4 ayrı firmanın hazırlayacağı özel giysileri sunacak. 15 yaşında keşfedilen ve kariyerinde hızla ilerleyen 27 yaşındaki ünlü top model, 2013 yılında Victoria’s Secret’in en değerli ürünü olan 10 milyon dolar değerindeki ‘Fantasy Bra’yı taşıyarak adından uzunca süre söz ettirmişti. (DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle