Hoşgeldiniz  

ANTALYASPOR TARAFTARINDAN GENCER’E DESTEK

SEMİH KÖKEN | 07 Temmuz 2015 | Antalya Haber, Spor, Yaşam A- A+

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, 3 Temmuz’da düzenlenen Mali Genel Kurul’da, 1 ay içinde seçimli genel kurula gitme kararını alıp almayacaklarını bugün düzenlenen yönetim kurulu toplantısında vereceklerini söylemişti.

Bugün Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında yönetimin seçime gitmemesini isteyen Antalyaspor taraftar grupları tesislere geldi. Yaklaşık 50 kişilik taraftar grubu Gültekin Gencer başkanlığında yapılan toplantıya tezahüratlar eşliğinde girdi. Salona giren taraftarlar Başkan Gencer lehinde tezahürat yaptılar.

Antalyaspor Grup 1966 Taraftar Derneği Başkanı Yılmaz Yıldız, Gencer’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, taraftarları adına seçimli genel kurul kararı almamasını istedi. Yıldız, her zaman Gencer’in arkasında olduklarını belirterek, takımı kötü gününde yalnız bırakanları ve iyi günde gelmek isteyenleri eleştirdi. Bir süre daha tezahürat eden taraftarlar, ardından salondan ayrıldı.

Açıklama yapan Yılmaz Yıldız, 1966 ve 07 taraftar grubu olarak, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer’in genel kurula gitmemesi için bir araya geldiklerini söyledi.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle