Hoşgeldiniz  

RİOS Beach  Hotel Sağlıklı Turizm Sertifikası aldı.

SEMİH KÖKEN | 03 Temmuz 2020 | Kemer Güncel, Oteller, Siyaset A- A+

RİOS Beach  Hotel Sağlıklı Turizm Sertifikası aldı.

RİOS BEACH  Hotel’e Sağlıklı Turizm Sertifikası aldı.

Rios Beach  Hotel, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Sağlıklı Turizm Sertifikası’nı almaya hak kazanan Antalya Kemer’de ilk otellerinden biri  oldu.

 

Rios Beach Hotel, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Sağlıklı Turizm Sertifikası’nı almaya hak kazanan Antalya Kemer’de ilk otellerden biri  oldu.

Rios Beach Hotel,  tüm kriterleri tamamlayarak Güvenli Turizm Sertifikası’na başvurdu. Yapılan denetimlerde de başarı sağlayan otel Güvenli Turizm Sertifikası’nı teslim aldı.


Misafir ve personelinin sağlığına büyük önem veren  Rios Beach Hotel, gösterdiği bu titizliği sertifikası ile de gözler önüne serdi.

SNT HOTELS  Yönetim Kurulu Başkanı Sedat bey  “Güvenlik ve hijyen süreçlerimize Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde, Sağlık, Ulaştırma ve Altyapı, İçişleri ve Dışişleri Bakanlıklarının katkıları ve tüm sektör paydaşlarının işbirliğiyle başlatılan “Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı”nı da dahil ettik.Covid-19 sürecinde Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan “Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri” kapsamında tüm koşulları eksiksiz bir süreçle yerine getirerek “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandık.

Covid-19 pandemi süreci boyunca misafirlerimizin tesislerimizin her alanında özgürce ve güvenle tatil yapması için bütün önlemleri en ince ayrıntısına kadar aldık misafirlerimiz gönül rahatlığı ile tatillerini yapabilirler ” dedi

Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı kapsam

ında Türkiye genelinde 288 otel ve 40 restoran/kafe başvuru sürecine girmişti & ;Başvuruları alınan diğer otel, restoran/kafelerle ilgili denetim süreçleri devam ediyor. Belge için yetkili akreditasyon kuruluşlarına, günlük başvurular da yoğun şekilde devam ediyor

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle